PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614042}

Crash Bandicoot 3: Warped

Crash Bandicoot: Warped
8,7 4 947
ocen
8,7 10 1 4947
Crash Bandicoot: Warped
powrót do forum gry Crash Bandicoot: Warped

Przeszedłem całą, ale wszystkich sekretów i diamentów nie udało mi się zebrać. były też jakieś dodatkowe levele i z tego co pamiętam to grę można było ukończyć z wynikiem 106%. Ja miałem poniżej 100%, nie pamiętam teraz ile dokładnie, ale mam jeszcze starego save'a gdzieś na jednej z moich kart pamięci więc mogę sprawdzić.

ocenił(a) grę na 10
Axel

W 11 rundzie jak Cię goni zmutowana mysz, musisz minąć jednego nietoperza a na drugiego wpaść i on zabiera Cię do ukrytego levelu.

Adam_ZNZW

Sekretny level
https://www.youtube.com/watch?v=LOLQsHPF8c0

Axel

Podobny shit napisałeś na temat pierwszej części Crasha Bandicoot'a...i też na filmwebie.Jeżeli oceniasz dany tytuł nisko poprzez poziom trudności to ci współczuję człowieku bo to totalna głupota.

Jak nie potrafisz grać to nie graj i tyle w temacie.

ocenił(a) grę na 6
patryk250

Gry te są trudne i powie ci to każdy wychowany w latach 90, nie wiadomo ile lat by miał.

Axel

Mam 21 lat,więc wiem o co ci chodzi ;).Wiem,że są trudne,ale wiesz co jest w tym śmiesznego?

Że ja przeszedłem tą serię mając 6 lat.

Axel

I poza tym nie można oceniać oceny danego tytuły przez to,że jest trudny.Jakbyś zrobił coś takiego w odniesieniu do ''Dark Souls'a'' to ludzie by ciebie wyśmiali.

Każda gra jest do przejścia.

ocenił(a) grę na 6
patryk250

A czy ja napisałem, że nie do przejścia? Dałbym to radę przejść, ale to dla mnie psuje całą przyjemność. Gry nie służą do tego by na nie wyciskać ostatnie soki, tylko żeby sprawiały rozrywkę. Proste.

Axel

Mi sprawiała rozrywkę i stanowiła wyzwanie i to mi się podobało...

No cóż każdemu podoba się co innego a ty najwyraźniej nie lubisz wyzwań :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones