PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716295}
8,1 1 958
ocen
8,1 10 1 1958
Darkest Dungeon
powrót do forum gry Darkest Dungeon

Szacunek dla każdego kto zdobył to osiągnięcie i przeszedł grę poniżej 99 tygodni.
Ja właśnie skończyłem 104 tydzień, a jeszcze zostało mi 4 bossów do ubicia, zanim wybiorę się do "Najmroczniejszego Lochu".
Udało się komuś zdobyć to osiągnięcie?

ocenił(a) grę na 10
aidan111

Ja skończyłem w równe 100 dni:) Ostatni boss prosty. Zginęło mi 8 bohaterów. Trzeba sobie wypracować najlepszą taktykę - ot co. Dla mnie najbardziej uniwersalna drużyna składała się, od pierwszego szeregu: Bounty Hunter, Hound Master, Vestal i Arbalest. Wystarczy rzucić mark na przeciwnika i patrzeć jak umiera. Oznaczenie oczywiście od łowczego, który zmniejsza dodatkowo pancerz o 30%. Jest wiele dobrych kombinacji, ale ta jest według mnie najbardziej wszechstronna, chociaż na niektórych bossów lepiej wziąć ze sobą inną drużynę. Gra świetna!

Mower13

Gram tak samo, ale wole Man at Arm, ktory bierze wszystko na klate i dodatkowo ma dobre buffy ;) tylko 8 zgonów przez całą gre, to niezły wynik, ja juz mam ze 20, ale nie gram zbyt ostrożnie :p ostatnio dwie 6 lvlowe postacie zginęły mi od wiedźmy, imho najgorszy przeciwnik, przy ktorym trzeba miec duzo szczescia, zeby nikogo nie stracic.

ocenił(a) grę na 8
aidan111

No ja właśnie skończyłem grę w 105 tygodni, ukończenie jej w mniej niż 99 to wydaje mi się, że jest możliwe jak każdą wyprawę którą zaczynasz kończysz sukcesem. Ode mnie 8/10, grałem na PS4.

ocenił(a) grę na 9
aidan111

Staram się zrobić stygian i jednocześnie in such haste żeby dostać platynę ale to jest cholernie trudne zadanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones