PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669327}
7,7 4 584
oceny
7,7 10 1 4584
Don't Starve
powrót do forum gry Don't Starve

Don’t Starve – jak dla mnie, jedna z najlepszych gier przygodowych na kompa. Znalazłem ją kiedyś
przez przypadek w internecie i zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Komiksowo
humorystyczna oprawa wizualna gry sprawia niezwykłe wrażenie, zachwyca stylistyką i
bezkompromisowością.

Dzięki temu, że twórcy gry wprowadzają co chwilę nowe aktualizacje (niedługo wejdzie dlc) gra nigdy
się nie znudzi. Kto lubi świat przygód, walkę z potworami i survival to ta gra jest dla niego.

Tragikomiks

Zgadzam się bardzo dobra gra

ocenił(a) grę na 8
Tragikomiks

Miron ;D

ocenił(a) grę na 8
Tragikomiks

Z grami przygodowymi to ma tyle wspólnego co nic. To jest sandbox w stylu surwiwalowym z kamerą w rzucie izometrycznym.

Gry przygodowe to takie, w których przemieszczas się po statycznych ekranach i z apomocą myszki odnajdujesz jakieś przedmioty. Przeważnie takie produkcje klasyfikowane są jako 2d, ale ja się z tym nie zgadzam. Zbyt wiele osób niestety jak widać zapomniało już o tym wymierającym gatunku i podpina etykietkę "gry przygodowe" niewłaściwym tytułom.
Nie mam zielonego pojęcia skąd się to wzięło, bo taki proceder ma miejsce tylko w Polsce. Za granicą każdy wie co to klasyczny Point n' Click.

ocenił(a) grę na 8
Tragikomiks

Nie tak dawno wyszedł dodatek Don't Starve Together, gdzie wspólnie ze znajomymi możemy grać na jednym świecie :) Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ gra staje się coraz bardziej wymagająca, a w grupie zwiększa się szansa na przetrwanie.
Ja dotrwałam tylko do 43 dnia, zabiły mnie 3 (albo 4) psy gończe :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones