PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674310}
8,0 544
oceny
8,0 10 1 544
Dreamfall Chapters
powrót do forum gry Dreamfall Chapters

Niedawno skończyłem rozdział trzeci i wciąż jestem napompowany magią gry. Nie chciałbym tego stracić, bo od czasów pierwszego Dreamfalla żadna gra nie miała dla mnie takiego czaru.

Coś mi się obiło że w grudniu ma się pojawić rozdział 4 i 5??

ocenił(a) grę na 8
klaczek20

Na razie nic nie wiadomo o piątej części, a czwarta wyszła 3 grudnia.

Tutaj masz oryginalną stronę gry, gdzie są wszystkie informacje https://www.facebook.com/DFChapters/?fref=ts
Tutaj natomiast w wersji polskiej https://www.facebook.com/DreamfallPL/?fref=ts
A tutaj tłumaczą różne gry i na razie przetłumaczyli pierwszego Chaptera https://www.facebook.com/Grajpopolsku/

Grałeś w "Dreamfall: The Longest Journey"? Bo zauważyłam, że dużo ludzi nie grało i byli mocno zdziwieni pierwszą sceną z Chaptera (tą z łodzią), a ona właśnie jest ważną częścią aby zrozumieć dalszą historię.

Gra jest wspaniała, przyznam się, że zamiast grać, to łaziłam sobie po ulicach oglądając otoczenie i wsłuchując się w te wszystkie dźwięki :D.

ocenił(a) grę na 9
Magnolia1993

Grałem, grałem i to nie raz :) , tylko w pierwszą część nie grałem- TLJ.

Faktycznie trochę się pogubiłem z tymi rozdziałami i księgami. Teraz czekać tylko na piątą.
Szkoda że takie małe zainteresowanie tak niesamowitą grą.

ocenił(a) grę na 8
klaczek20

Zbyt wiele nie straciłeś ;).

Małe zainteresowanie, ale myślę, że będzie większe w momencie gdy będzie komplet, bo tak grać po kawałku to nie każdy chętny, do tego pewien problem stanowi granie po angielsku, a nie wszyscy mogą rozumieć do końca o czym tam mówią.

ocenił(a) grę na 9
Magnolia1993

No nie wiem czy będzie większe jak wyjdzie w całości. Porównując Chapters np do Life is Strange to niestety, Dreamfall wypada dość blado.
Mam tylko nadzieje że znajdzie się polski wydawca gdy gra będzie kompletna. Trochę łapę się o czym rozmawiają postacie ale są to większości domysły.

klaczek20

Dlaczego piszesz, że Dreamfall Chapters wypadają blado w porównaniu z Life is Strange?
Miałam okazję grać w tę drugą grę, przeszłam niemal całą za wyłączeniem ostatniego rozdziału, który wciąż przede mną, bo do momentu, gdy wyszedł zdążył mnie już opuścić hype ;-) Grałam też trochę w pierwszy epizod DC i gra mnie zaintrygowała, chętnie pogram dalej, gdy już uda mi się upolować ją na własność. Możesz więc rozwinąć co masz na myśli?

ocenił(a) grę na 9
MademoiselleDrama

Pisze tylko (podkreślić) w kontekście sprzedaży/popularności . Na LiS jest/był niesamowity hype, większy nawet niż na poprzedniczkę (the wakling dead). DC do czasu premiery też tam jakoś "rozbudzał emocje" ale po, już trochę przybladł. Sama gra ma super klimat (zwłaszcza jak się grało w poprzedniczkę), stare postacie, nowe znajomości, przedstawienie świata - to stara szkoła. Widać że twórcy włożyli serce w grę, szkoda że nie przełożyło się to na popularność.
Do LiSa się od dłuższego czasu przymierzam ale jakoś zabrać się nie mogę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones