PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749468}

Elex

6,7 1 201
ocen
6,7 10 1 1201
Elex
powrót do forum gry Elex

https://www.youtube.com/watch?v=MVcjXLigx5g

fox_77

I gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=PR4XDNqCZDE

ocenił(a) grę na 2
UnluckyPage71

I biedne polaczki będą chwalić tą grę, bo to od Piranii. A kysz mnie! To, że wydali 2 dobre (słowo klucz DOBRE) gry 12 lat temu, nie oznacza że są objęci kultem w tym pięknym krajem między szkopami a kacapami.
Na gejmpleju bieda wieje i piszczy o szybką śmierć. Mamy rok 2017 a animacje wyglądają jak z 2009. I niech nikt mi nie mówi, że poprawią je z wraz z grafiką, z animacjami jest większy problem. Napisałby coś jeszcze o walce, ale... szkoda na to strzępić klawiatury.

użytkownik usunięty
Psho7

Wszystkie gry od piranii są dobre, z tym, że dwie są rewelacyjne. Świat wykreowany jest pięknie, jak zawsze we wszystkich grach piranii z tym, że na dzień dzisiejszy na przestarzałym genome engine, który powstał w roku 2004 +/- z myślą o gothic 3. Powiem szczerze, że dla mnie gra ma wyglądać jak gra i to co zobaczyłem w gothicu 3 jest dla mnie grafiką idealną i ja nic lepszego nie potrzebuję, ale ja jestem ze starszego pokolenia, Gothic I i Morrowind to moje dzieciństwo i gram w to dalej, żadne wiedźminy mnie nie jarają. Grafika najistotniejsza nie jest, przestarzały silnik z grubą warstwą pudru, zastanawia mnie tylko, czemu animacja postaci musi wyglądać gorzej niż w Gothic 3, zwłaszcza, że podobno po premierze G3 dostali jakieś dofinansowanie z unii. Nie ma co narzekać, gra będzie dobra poziom Risenów na pewno nie niżej. Wygląda ona tak jak reszta gier piranii i tak jak pozwalają jej na to najwyraźniej możliwości finansowo-kadrowe. Solidne rpg w pięknym świecie na przestarzałym silniku pokrytym grubą warstwą pudru. Na pewno wyższy poziom fabularny niż wiele pseudo gierek z ostatnich lat. Jak grafika najistotniejsza to graj w cody, bfy i co tam chcesz.

Psho7

Zgaduję, że chodzisz do gimnazjum skoro oceniasz gry na podstawie grafiki i animacji.

ocenił(a) grę na 2
0058yrrab

Zgaduj dalej. Nie polecam w najbliższym czasie gry w lotka, obstawiania u bukmacherów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones