PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 554
oceny
8,4 10 1 22554
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

którą opcję wybraliście i dlaczego?

ocenił(a) grę na 10
theMedicalDoctor

Wybierz przyjacioł!!!!! Po przeciez od poczatku mielismy za zadanie uratowac przyjacioł a gdy wybierzesz Citre to beda robic sex 0_0 ;p . Ja po prostu wybrałem przyjacioł nie tylko ze to było nasze zadanie ale dziewczyna Jasona (Liza) jest o wiele ładniej wyglada od Citry ;D xD

ocenił(a) grę na 9
spartan224

Oczywiście, że przyjaciele! Gra mega :D

ocenił(a) grę na 7
spartan224

z tym ładniejsza bym się sprzeczał. Citra ma ten swój urok :D

spartan224

''będą robić seks''. Poziom gimbazy. A zakończenia nie mają tak naprawdę znaczenia, ponieważ niezależnie od wyboru możemy dalej chodzić po wyspie. Gra ignoruje rzeczywistość zakończeń, w których opuszczamy wyspę/giniemy.

spartan224

i co z tego ze mielismy ratowac jason z poczatku gry a jason w zakoczeniu to dwa inne swiatym, dwie rozne osoby, to rakyat

Szybszy

To zakończenie, w którym ratujemy przyjaciół i opuszczamy wyspę osobiście mnie rozczarowuje, jest właściwie dosyć typowe, amerykańskie, nie za bardzo za nim przepadam. Otóż główną osią fabularną jest nie ratowanie przyjaciół, a przemiana, jaką przechodzi Jason i odkrywanie swojej prawdziwej wersji siebie.

ocenił(a) grę na 9
theMedicalDoctor

Za pierwszym razem Citra, następnie przyjaciele :-D

ocenił(a) grę na 8
theMedicalDoctor

Oba zakończenia ssają

Danio31b

Przyjaciele. Nie po to zabijałam, uciekałam, patroszyłam wszystko i wszystkich na całej wyspie, żeby zostać z siostrą kolesia, który zabił mi brata ;) Po drugie wybór zostania z Citrą nie kończy się najlepiej dla Jasona, więc to kolejny powód, do wybrania przyjaciół :)

Danio31b

Prawda! Po uratowaniu przyjaciół liczyłem chociaż na rozmowę między nimi, czy sceny z opuszczania wyspy. Poprostu bardziej rozwiniętego zakończenia będącego klamrą 25h rozgrywki, a tak poczułem się trochę, jakbym zaliczał kolejną misję. No, ale może celowo zostawili wszystko w sferze domysłu, żeby samemu dopowiedzieć najtrafniejszy dla siebie bieg dalszych wydarzeń.

ocenił(a) grę na 9
Endymion

W obu zakończeniach gry Far Cry 3 chodzi nie o to które jest dobre a które jest złe, lecz o ukrytą w nich sensowność, więc żeby zrozumieć zakończenia, należy się zagłębić w całej osi fabularnej, wówczas odkryjemy o co tak naprawdę chodzi w tej grze.

ocenił(a) grę na 6
Danio31b

Też się zgadzam, że oba są do niczego. Pomysł nie zły, wykonanie gorsze.

ocenił(a) grę na 5
theMedicalDoctor

Chciałem por.uchać więc wybrałem Citrę...

theMedicalDoctor

JEZU, spolier w tytule!

ocenił(a) grę na 10
Endymion

Spoiler? Gdzie tu spoiler, nie znając gry ch*j wie, o co chodzi autorowi.

pawelecki96

Mając szczątkowe pojęcie o grze, po przeczytaniu tytułu od razu wiadomo, jak akcja się potoczy...

użytkownik usunięty
Endymion

Nie.

Mówię po sobie, więc TAK.

Endymion

Potwierdzam. Tytuł przemknął mi przed oczami parę dni temu i popsuł mi plot twist na końcu - trudno się nie domyślić, o co chodzi, gdy widzi się płonący dom doktora.

ocenił(a) grę na 7
Endymion

Fabuła i tak nie ma większego znaczenia.

ocenił(a) grę na 10
theMedicalDoctor

Wybrałem przyjaciół, bo Citra była walnięta :P Zgoda, jako siostra Vaasa nie mogła być normalna, ale skoro miałem wybór i mogłem uniknąć długiego, szczęśliwego życia z nią, to bardzo chętnie.

ocenił(a) grę na 10
pawelecki96

Głupie pytanie, ale gdzie była mozliwość wyboru między przyjaciółmi a Citrą? Idę ścieżką Citry ale nie pamiętam żebym mógł wybierać.

ocenił(a) grę na 10
Envil91

SPOILER
Na samym końcu. Jeśli grasz jeszcze to dopiero cię czeka ten wybór.

ocenił(a) grę na 10
pawelecki96

Nie było by szczęśliwe życie z citrą bo chwile puźniej by cię dźgneła i po tobie ;)

snajper12331

W dodatku tym swoim "magicznym" nożem. xD

ocenił(a) grę na 10
Ziomaletto

Ja bym wybrał przyjaciół ale bym już z wyspy nie wrócił bo byłbym już po tym wszytskim chory psychicznie

ocenił(a) grę na 9
pawelecki96

Jakbyś ją wybrał to i tak byś uniknął długiego życia z nią bo już podczas pierwszego seksu z nią wbija nóż w serce :P

ocenił(a) grę na 8
theMedicalDoctor

Oczywiście przyjaciele.
Nawet przez chwilę się nie zastanawiałam nad wyborem. Citra może i była sexi i dawała bohaterowi cel w życiu pod postacią wojownika rakyat, ale rozpierducha tych złych to było coś dobrego i koniecznego, żeby zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym, a na końcu zabicie ich by zrujnowało cały sens i cel mojej rozgrywki. Jason by się stał drugim Vasem.

ocenił(a) grę na 9
theMedicalDoctor

A ja wybrałem Citrę. Oczywiście można gdybać, że przecież taki był nasz cel, uratować swoich. Ja jednak doszedłem do nieco głębszego wniosku ;) Na wyspie Jason tak naprawdę zaczął żyć, odnalazł swoje "ja". Z mdlejącego na widok krwi gimbusa stał się perfekcyjnym mordercą, zabijając wrogów bez mrugnięcia oka. Wyspa go zmieniła, odnalazł tak naprawdę siebie w tym wszystkim, a więź z przyjaciółmi gdzieś się po drodze ulatniała (jak ja grałem, to ta laska Jasona mnie irytowała zawsze xD) . dlatego przy finalnym dylemacie zostałem z Citrą!

Spinel

Wybór końcówki świadczy dobrze lub źle o człowieku, w tym wypadku źle świadczy to o tobie. Pewnie sam byś miał przyjaciół w dupie, sądząc po twoim wyborze.

ocenił(a) grę na 8
Spinel

Typ napisał ci że jesteś złym człowiekiem bo dokonałeś wyboru w grze komputerowej. Wstydź się, potworze!

ocenił(a) grę na 9
Spajkpl

Przerażające...

ocenił(a) grę na 7
Spinel

Te piksele były twoimi przyjaciółmi, a ty je zdradziłeś na rzecz innych pikseli. Gardzę tobą.:P

Bodzepor

"Typ napisał ci że jesteś złym człowiekiem bo dokonałeś wyboru w grze komputerowej. Wstydź się, potworze!"

"Te piksele były twoimi przyjaciółmi, a ty je zdradziłeś na rzecz innych pikseli. Gardzę tobą.:P"

Długo nie mogłem przestać się śmiać. xD

Spinel

i tu muszę się poniekąd zgodzić, bo nie dosyć, że tak jak mówisz dla jasona więcej znaczyła przygoda na wyspie, bo się zmienił, to jeszcze bardziej znaliśmy Citre i ciężko było poczuć więź z przyjaciółmi

ocenił(a) grę na 7
volker92

Ci ,,przyjaciele" zachowywali się jak typowe dzieci nowobogackich jełopów z warszafki, a już najbardziej mnie wkurzał ten zaćpany blond bieber.

ocenił(a) grę na 9
Bodzepor

Nie Oliver był najlepszy

ocenił(a) grę na 9
Bodzepor

I tutaj trafiłeś w sedno sprawy.

ocenił(a) grę na 9
volker92

I ja się zgadzam, w tej grze trzonem fabuły jest ścieżka wojownika w tle z próbą ratowania przyjaciół. Zdecydowanie dołączyłbym do Citry. Dla mnie przemiana Jasona w wojownika jest procesem, który musi się dokonać aby w pełni zaakceptować swoje prawdziwe ja, a punktem kulminacyjnym tego procesu jest zapłodnienie Citry, która następnie zabija Jasona czym ostatecznie zarówno wypełnia jego przemianę w wojownika tatau oraz prawo Ludu Rakyat, które mówi że tylko samotna matka może wychować potomka. To właśnie dziecko Jasona najlepszego wojownika i Kapłanki Citry będzie doskonałym wojownikiem tatau i będzie poprowadzi Lud Rakyat.

ocenił(a) grę na 9
Spinel

Ja powiem tylko tyle, że zakończenie przyłączenie się do Citry jest dopełnieniem prologu, gdy związek Jasona i Lizy się rozpadał.

ocenił(a) grę na 9
Spinel

Na samym początku gry cała paczka przyjaciół z Jasonem włącznie byli rozpieszczonymi młodymi ludźmi, zaś sam Jason postrzegał inne rasy i kultury pryzmat własnych wyobrażeń i uprzedzeń (żadna nowość w Stanach Zjednoczonych). Jednakże z czasem wyspa Rook Island na zawsze zmieniła Jasona, odnalazł własne prawdziwe oblicze, zmienił swój punkt widzenia po poznaniu plemienia Rakyat z Citrą na czele, z rozpieszczonego mieszczucha przeobraził się w wojownika i odnalazł swoje prawdziwe miejsce w świecie a dotychczasowa więź z przyjaciółmi zanikała na wskutek zmiany punktu widzenia. Z tegoż powodu gdybym mógł zagrać w Far Cry 3, to bym wybrał Citrę, owszem, ginie po seksie z nią, jednakże dla takiego widoku i seksu z Citrą i tak byłoby warto.

theMedicalDoctor

przyjaciele
Jak można swoich przyjaciół mieć gdzieś od tak?

ocenił(a) grę na 6
The_Fallen

Bo to głupie białasy były, gdyby była opcja, to bym od razu do Vaasa dołączył.

dziki_wonrz

Heeelll Yaaaaaaaaaaa!

ocenił(a) grę na 9
dziki_wonrz

Poprawka, biali Amerykanie.

ocenił(a) grę na 8
theMedicalDoctor

Grałem już jakiś czas temu i nie pamiętam dokładnie okoliczności zakończenia, ale stosunki z Citrą i jej zachowanie mnie irytowało. Dużo wcześniej uznałem, że ją chciałbym zabić jako następną i skorzystałem kiedy była do tego okazja.

ocenił(a) grę na 8
theMedicalDoctor

ODPOWIEDŹ JEST JASNA - CITRA, BO PORUCHAŁEM. ZGINĄŁEM ALE BYŁO WARTO ŻEBY TAKA LOSZKA NA TOBIE SIADŁA XD

ocenił(a) grę na 7
xinty789

10/10

theMedicalDoctor

Dobra, wybrałam przyjaciół - wiadomo.
Ale co by było, gdybym wybrała Citrę?
Bo nie chce mi się grać jeszcze raz :P

ocenił(a) grę na 9
LilithAJ

Jason spuszcza się w Citrze a ona go zabija. Ma nadzieje, że jego dziecko będzie wielkim wojownikiem czy czymś tam. Tylko moim zdaniem za szybko go zabiła, co jeśli nie zaszła? Zonk ;d
Powinna mu była dać przynajmniej kilka razy i się upewnić. No chyba, że to w końcówce to był już któryś raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones