PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787228}
7,3 4 874
oceny
7,3 10 1 4874
Far Cry 5
powrót do forum gry Far Cry 5

Sama gra dobra jako sandbox. Mnóstwo misji i rzeczy do robienia, ale ścieżka dźwiękowa to prawdziwa perełka. Pomijam tak oczywiste hity jak piosenki Elvisa, ale czy zatrzymaliście się choć przez chwilę i posłuchaliście tych urzekających, cudownych religijnych pieśni? Przyznaję, że dawno nie słyszałem czegoś równie pięknego.

https://youtu.be/es107GEa_vE

ocenił(a) grę na 10
psycholog_stosowany

Pieśni rewelacja, "We will rise again" czy "Oh The Bliss"zapuszczam sobie w autku i śpiewam z nimi! Ubisoft odwalił kawał dobrej roboty

yehet

nie wiesz jaki nosi tytul z pierwszej misji warrant ?

ocenił(a) grę na 8
dzikmis

Chyba chodzi ci o Amazing Grace? Tutaj wersja z katastrofy helikoptera: https://www.youtube.com/watch?v=rCzdVRfItHU

ocenił(a) grę na 10
psycholog_stosowany

No jak dla mnie największy plus tej gry z postaciami też sie postarali

psycholog_stosowany

Soundtrack faktycznie wymiata. Help Me Faith jest rewelacyjne. Lubię też Keep Your Rifle by Your Side. W ogóle klimat gry jest super. Napotykane postacie (a nawet przeciwnicy) wykonują czynności typowe dla tego regionu Stanów. Coś podobnego miało miejsce w drugiej Mafii. Tutaj natomiast raz spotkałem dwóch kultystów siedzących na klifie nad rzeką. Jeden grał na gitarze i śpiewał. Aż szkoda mi było ich eliminować ;-)

ocenił(a) grę na 7
psycholog_stosowany

Sciezka dzwiekowa i sama Montana to najwieksze plusy tej gry.
Niestety minusów jest znacznie wiecej.
Tragiczne ai, fizyka, slaba fabuła, taki sobie model strzelania

Natomiast gra się mimo wszystko przyjemnie, bo to stare dobre FC3 z drobnymi modyfikacjami

P.S. Mam po prostu deja vu w AC Origins rowniez największymi plusami byla sciezka audio i swiat przedstawiony (grafika znacznie lepsza niz w fc5).
ACO bylo ogolnie jednak bardziej dopracowane, minimalnie lepsze (szkoda, ze tez tak jak w FC5 glowny watek zostal rozcieńczony)
Wiecej co i jak napisalem w moim temacie na stronie tej gry ;)

ocenił(a) grę na 9
psycholog_stosowany

Soundtrack to majstersztyk, choć ja najbardziej lubię "Amazing Grace" szczególnie w wykonaniu Josepha Seeda XD Szkoda, że nie wypuścili jego pełnej wersji.

użytkownik usunięty
snajper12331

Moim zdaniem najlepszy był ten kawałek, na punkcie którego miał obsesję Jacob Seed.

użytkownik usunięty

Only You

psycholog_stosowany

Ta najlepsza:

https://www.youtube.com/watch?v=IlMtojIqLfA

ocenił(a) grę na 8
grzegorz_cholewa

a słuchałeś wersji chórowej? Jest jeszcze lepsza: https://www.youtube.com/watch?v=FDQyeWIGAJc

ocenił(a) grę na 3
psycholog_stosowany

No jest okej, ale w sumie, im bliżej końca tym łatwiej (nawet na najtrudniejszym poziomie) przechodzi się posterunki i zadania, jakby przenikało się przez masło... na końcu z muzyki miałem może z pół minuty na posterunek. Beznadziejny jest ten FC. Na początku spoko, ale potem to totalna kicha. Czekam na autorskie mody, szczególnie poprawiające inteligencję przeciwników (no jakość w poprzedniej części się dało).

ocenił(a) grę na 8
psycholog_stosowany

Dokładnie! Soundtrack i klimat sa w tej grze najlepsze !

użytkownik usunięty
psycholog_stosowany

Zgadzam się z Tobą. Zanim zakupiłem gierkę, namiętnie wsłuchiwałem się w piosenki z soundtracku i ich różne interpretacje. Trzy różne klimaty pieśni pochwalnych zrobiły z tej gierki majstersztyk. Ciężko powiedzieć która z trzech płyt reinterpertacji jest najlepsza. Wszystkie spełniają swoją rolę i budują wspaniały, ależ to jak wspaniały klimat gry. Jak w dobrym filmie...

ocenił(a) grę na 8
psycholog_stosowany

Podzielam zdanie , muzyka to niewątpliwie ogromny plus tej części.

ocenił(a) grę na 7
psycholog_stosowany

Hej, jedno pytanie. Czy w grze jest maczeta / nóż? Na gameplayach widzę tylko bejsbole, kolanka spod zlewu czy inne gałęzie...

ocenił(a) grę na 4
psycholog_stosowany

KEEP YOUR RIFLE BY YOUR SIDE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones