PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787228}
7,3 4 874
oceny
7,3 10 1 4874
Far Cry 5
powrót do forum gry Far Cry 5

Tym razem Montana

ocenił(a) grę na 7

Far Cry prawdopodobnie wraca do współczesności:
https://s.cdaction.pl/obrazki//far-cry-5-key_178qc.jpg
Można sądzić, że naszym głównym wrogiem będzie jakiś chrześcijański fanatyczny kult, jakich pełno w USA. Setting pewnie się nie zmieni, więc tym bardziej ciekawi mnie jak usprawiedliwią odkrywanie terenu przez zajmowanie wież, na terenie USA. Przyznam, że sam dziki zachód okresu wojny secesyjnej też byłby ciekawy, ale może nie będzie źle i uda się twórcom oddać klimat podobny do pierwszego sezonu 'Detektywa'.

Ciekawostka: grafika wywołała olbrzymią wściekłość prawicowych szaleńców i reszty im podobnych psychopatów, ponieważ antagoniści są przedstawieni jako stereotypowe rednecki. Tak więc mamy standardowe jęczenie o politycznej poprawności, islamie i czarnych xD Na tych ludzi i ich skrzywione umysły zawsze można liczyć :-)

Nnorm

Co w tym skrzywionego w tym, że ktoś jest Rednekiem i nie lubi przedstawiania redneków w złym świetle?

ocenił(a) grę na 7
0058yrrab

heh w sumie

Nnorm

Bardzo pasują mi takie klimaty redneki, fanatyczna sekta, amerykańskie zadupie odcięte od reszty świata itp. Jednak tym razem trzymam z "prawicowymi szaleńcami" bo wiem, że ubisoft nie zrobiłby gry w tym stylu w której muzułmanie są antagonistami bo było by to ksenofobiczne, rasistowskie, nienowoczesne i ogólnie niedopuszczalne. Trzeba być sprawiedliwym i jechać równo po wszystkich tak jak robi to rockstar, polityka nigdy nie powinna wkraść się do świata gier, niestety stało się w zasadzie niewiele to zmieni jednak niesmak pozostaje po takich akcjach.

ocenił(a) grę na 8
ElTabasco

I gdzie byłaby umiejscowiona gra w której antagonistami są muzułmanie?

ocenił(a) grę na 8
Maestro_filmaniak

We Francji xD

ocenił(a) grę na 8
Fass_

I na dodatek stworzona przez Francuzów, co nie?

Fass_

albo Niemczech :)

ElTabasco

Masz jakieś zaciągi sekciarskie, że bronisz sekt?. Co za różnica jaka sekta? Muzułmańska, hinduska, chrześcijańska czy mormońska - każda sekta jest złem. Można stwierdzić, że ISIS to również sekta. W niejednej grze mamy przyjemność strzelać po turbanach, i jakoś nikt nie został wysadzony (co też zdarza się czytać w komentarzach), i nikt nie płakał, że ksenofobia i rasizm.

ocenił(a) grę na 8
_wilczur_

W której?

Nnorm

To już nie pierwsza gra Ubisoftu bijąca w religię Chrześcijańską. Ghost recon - żli: kartel narkotykowy pod wezwaniem aniołów i bliskich nawiązań do katolików latynoskich. Dobrzy - Hipsterscy rebelianci pod kolorową flagą LGBT. Nie jestem jakimś religijnym zwyrolem ale trochę mnie to wkurza. Ciekawy jestem kiedy Ubisoft zrobi tytuł o a la muzułmańskich złych ekstremistach albo białych uciśnionych przez czarnych w RPA.

ocenił(a) grę na 10
Mr.Jack

Przeszedłeś do końca, że tak biadolisz, że uderza ona w Chrześcijan?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones