PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607099}

Final Fantasy VII

Fainaru fantajî VII
8,9 4 429
ocen
8,9 10 1 4429
Final Fantasy VII
powrót do forum gry Final Fantasy VII

Dzieło sztuki

ocenił(a) grę na 10

Nie jestem zapalonym graczem, ale ten tytuł absolutnie mnie zachwycił. Fabuła, klimat, kreacja świata i bohaterów biję na głowę większość filmów i książek z jakimi miałem do czynienia. Ciekawym zabiegiem są różne mini gry typu wyścigi, zręcznościówki i tower defence stanowiące niezłą odskocznie od zwykłej rozgrywki. Pojedynki rozgrywane w systemie turowym okazały się lepsze niż zakładałem. Grafika jakoś mi nie przeszkadzała, a wręcz powiem, że miała swój urok. Generalnie polecam każdemu kto ceni w grach dobrą fabułę i zwraca uwagę na coś więcej niż "ładnom grafike"

ocenił(a) grę na 9
Wostock

W takim razie polecam również "Chrono Cross" :)

ocenił(a) grę na 10
Christof20

Słyszałem trochę o tym,a czy ma dobrą fabułę?

ocenił(a) grę na 9
Wostock

Zdecydowanie. Powiedziałbym, że na poziomie takim samym jak fabuła FF VII, albo nawet trochę wyższym. Oczywiście to moja prywatna opinia, a to, która z tych gier uzna się za lepszą, pozostaje kwestią gustu ;) BTW - wcześniej wypadałoby zagrać jeszcze w "Chrono Triggera". CC nie jest może bezpośrednią kontynuacją CT, jednak znajomość CT pomaga zrozumieć niektóre wątki w CC ;)

ocenił(a) grę na 10
Christof20

Przyznaje, że jestem zainteresowany i w wolnym czasie zerknę na to.

ocenił(a) grę na 10
Wostock

Chrono Triogger i Chrono Cross to ta sama liga co FF7. Pod kazdym wzgledem :)

Wostock

gdzie to "Arcydzieło" najlepiej ograć ? na PC czy konsolach ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones