PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609731}

God of War II HD

God of War II
8,6 7 493
oceny
8,6 10 1 7493
God of War II
powrót do forum gry God of War II

Najlepsza gra na PS2

ocenił(a) grę na 10

Nie ma lepszej gry jednoosobowej na PS2
God of war po prostu wymiata...

ocenił(a) grę na 9
GIRO

Jasne, szkoda tylko, że JEDYNIE na PS2 :( Specjalnie dla serii GOW kupiłem konsolę xD

ocenił(a) grę na 6
GIRO

Może zostanę zlinczowany za to co powiem - bo to zgoła inny klimat i nie każdemu przypada do gustu - ale dla mnie najlepszą grą jednoosobową na PS2 jest "Silent Hill 2". Jak nigdy nie przepadałem za survival-horrorami tak Silent pochłonął mnie jak żadna inna gra. A co do "God of War' to oczywiście jest świetny - ale wolę jedynkę. Dla mnie z tą serią jest jak z "Matrixem" - mogli skończyć na jednej części. I podobnie jak w "Matrixie" - druga część urywa się w połowie. Fajnie się w nią grało, ale żadnej innowacji nie było. A i niektóre postacie były przerysowane. Moje osobiste zdanie.

ocenił(a) grę na 9
Midgardsorm

SH2 to jedna z najlepszych(jak nie najlepsza) część tej doskonałej serii, i prawda gra jest świetna, z tym że tutaj bardziej chodzi o exclusivy( w SH2 można było pograć również na PC ) na ps2, a w tym wypadku GOW 2 jest najlepszą grą.

ocenił(a) grę na 6
Kamczak

Jednak z tego co mi wiadomo, "Silent Hill 2" zaprojektowany został z myślą o PS2.

ocenił(a) grę na 9
Midgardsorm

To że gra została zaprojektowana pod jakąś platformę nie znaczy że jest exclusivem, nie myl pojęć.

ocenił(a) grę na 6
Kamczak

Nie mylę pojęć - za kogo mnie masz? Autor tematu napisał: "Nie ma lepszej gry jednoosobowej na PS2". Tu nie chodzi konkretnie o exclusivy - chodzi o jednoosobowe gry, w które można zagrać na PS2, a nie "tylko i wyłącznie" na PS2. W takiej sytuacji to ty raczej mylisz pojęcia.

ocenił(a) grę na 9
Midgardsorm

Widzę ze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a jak ktoś ci zwróci uwagę obrażasz się, dobra przeczytaj jeszcze raz mój post powyżej, później swoją odpowiedz, przypomnę jedynie że nie odpowiadałeś na post autora, tylko na mój.

ocenił(a) grę na 6
Kamczak

Doskonale wiem o co ci chodziło. Ty uważasz, że autorowi chodziło wyłącznie o "exclisivy" na PS2 - z tego też powodu uważasz, że "Silent Hill 2" nie powinien być brany pod uwagę, ponieważ został on wydany również na PC. Ja z kolei twierdzę, że sam fakt, że gra została zaprojektowana z myślą o PS2 powinien wystarczyć by brać go pod uwagę w tym zestawieniu. Bo niby dlaczego miałoby się odrzucić kandydaturę tej gry tylko dlatego, że jakiś czas później zdecydowano się tą grę przekonwertować?

Mam nadzieję, że tym razem w wystarczającym stopniu wyraziłem o co mi chodziło. Wcześniej po prosu uznałem, że nie potrzebne jest tak dokładne uzasadnienie mojego stanowiska. Nie obrażałem się - po prostu wyglądało to trochę jakbyś poprzez niezrozumienie mojej drobnej zmiany tematu uznał mnie za niekompetentnego dzieciucha. Inna sprawa, że poprzez moją odpowiedź pisaną w urazie trochę potwierdziłem to stanowisko :D Sorry.

ocenił(a) grę na 10
Midgardsorm

GTA San Andreas, SIlent Hill 2, Metal Gear Solid 3

Święta Trójca

ocenił(a) grę na 10
GIRO

Hah trochę głupio pisac ciągle to samo no ale skoro każdy temat chodzi o to samo....zgadzam się z opinią iż to najlepsza gra na PS2, lepszej nie ma..chyba że tekken, ale to co innego.

GIRO

no oczywiście jak dla mnie na ps2
1.God of war 2
2.God of war
3.Shadow of the Colossus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones