PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605868}

God of War III Remastered

God of War III
8,5 10 124
oceny
8,5 10 1 10124
God of War III
powrót do forum gry God of War III

ekranizacja

ocenił(a) grę na 9

co myślicie o ekranizacji przygód kratosa?

michalucz

Kratos = Vin Diesel :)

ocenił(a) grę na 10
ILoveHaribo

Jestem za ekranizacją. Jednak trudno byłoby znaleźć dobrego aktora, który pasowałby jako Kratos. Vin Diesel? Nie za bardzo, moim zdaniem.
Nie chciałbym, żeby to była jakaś szmirowata produkcja.

ocenił(a) grę na 10
michalucz

Nie widzę powodu ekranizowania gier które same w sobie są o wiele bardziej widowiskowe i "filmowe" niż multum dzisiejszych hollywoodzkich produkcji

michalucz

Uważam, że najlepszym aktorem do roli Kratosa byłby Kevin Durand. Nawet z twarzy podobny. Jedynym warunkiem, jak dla mnie, jest wysoki poziom filmu. 7,5 lub 8/10 to jest mus. Ale wpierw poczekajmy na ekranizację Assassin`s Creed.

użytkownik usunięty
ocenił(a) grę na 9
michalucz

Stary to temat, ale gdyby kogoś wciąż to interesowało... Myślę, że seria "God Of War" średnio się nadaje na ekranizację z jednego prostego powodu - fabuła jest tłem dla rozrywki. Mnogość postaci, ich motywacje itp. są konstruowane tak, aby akcja była spójna, o nic więcej nie chodzi. Dlatego dokładna adaptacja historii przedstawionej w tej grze jest skazana na porażkę w moim odczuciu. Jednak jeżeli coś takiego miałoby powstać, to w roli Kratosa jedynym słusznym wyborem byłby Jason Momoa.

ocenił(a) grę na 9
Maciej_Mazurkiewicz1995

Imo Jason Mamoa nie jest podobny do Kratosa

ocenił(a) grę na 9
michalucz

Robienie filmu na podstawie gier jeszcze nigdy się nie udało więc lepiej już odpuścić

ocenił(a) grę na 9
michalucz

Chociaż z dobrym reżyserem mogłoby się udać i z dobrą obsadą i dużym budżetem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones