PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605868}

God of War III Remastered

God of War III
8,5 10 124
oceny
8,5 10 1 10124
God of War III
powrót do forum gry God of War III

Może nie grałem ale planuje sobie kupić ps3 wiem że gra jest dobra bo Sony się tak nie
odpierdziela jak np. activision coraz krótsze gry robią

ocenił(a) grę na 10
Radek2199_filmweb

cudownie...
A oświadczasz nam to, ponieważ...

Kulasisko_Pospolite

chcę znać waszą opinię czy się opłaca kupić ps3 czy xboxa 360

ocenił(a) grę na 10
Radek2199_filmweb

Według mnie PS3 jest o wiele bardziej opłacalne
Ale szczerze to teraz proponuje poczekać
jest plotka (nie wiem czy potwierdzono czy prawdziwa czy nie) że PS4 ma być kompatybilne wstecz, czyli że będzie można grać w gry z PS3 (Xbox One na pewno nie będzie posiadało takiej funkcji)

Kulasisko_Pospolite

czyli co że płyta ze ps3 będzie wchodzić na ps4

ocenił(a) grę na 10
Radek2199_filmweb

ponoć tak

ocenił(a) grę na 10
Radek2199_filmweb

Jednak raczej nie będzie kompatybilności wstecznej... nie mniej chyba bardziej się opłaca już poczekać na PS4, a potem na jakieś antologie w ulepszonych graficznie wersjach :)

Kulasisko_Pospolite

"jest plotka (nie wiem czy potwierdzono czy prawdziwa czy nie) że PS4 ma być kompatybilne wstecz, czyli że będzie można grać w gry z PS3 (Xbox One na pewno nie będzie posiadało takiej funkcji)"
No proszę, a jednak X-One będzie miał wsteczną kompatybilność. XD Nie, że jakoś mnie to dotyczy (mam PS 4), ale zabawne jak to się kiedyś gdybało. :P

ocenił(a) grę na 9
Radek2199_filmweb

Może temat trochę nieaktualny, ale jeśli twoje plany wydłużyły się w czasie to powiem, że GOW 3 niczym wspaniałym nie jest.
To świetny slasher i tylko swietny, nie ma w nim nic czego wcześniej nie bylo, a na dodatek fabularnie jest straszne cienki (prosta historyjka o zemście i załatwianiu wszystkich po kolei)
Takie Lords of Shadow jest lepsze wg. mnie, ma o wiele lepszy klimat, lokacje przez co jest bardziej zróżnicowane wg. mnie (wilkołaki, wampiry itd), a na dodatek fabuła jest dość tajemnicza i ma na końcu świetny twist. System walki jest świetny w obu grach, GOW 3 jest troszkę bardziej efektowny, ale nie powiedziałbym, że przyjemniejszy.

btw szkoda, że druga część Lords of Shadows to niewypał.

lukas_172

Śmieszą mnie takie teksty. Wejdź na jakąkolwiek stronę o grach, posortuj sobie gry wg ocen czy tam popularności i wszędzie GOW3 jest w ścisłej czołówce, a ty rzucasz tekstami typu "GOW 3 niczym wspaniałym nie jest". No prośba

ocenił(a) grę na 9
michalje

Bo to GOW.
Nie miałem okazji grać w poprzednie części stąd pewnie to minimalne rozczarowanie, bo spodziewałem się cudu, a dostałem 'tylko' świetną grę.
Tamte części są ponoć jeszcze lepsze ;)

I pierwszy LOS jest naprawdę IMO lepszy, gra klimatem dosłownie POWALA. I dla mnie to zdecydowanie najlepszy slasher bliski idealu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones