PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609723}
8,4 7 431
ocen
8,4 10 1 7431
God of War
powrót do forum gry God of War

mozna się nieźle wkurzyc jak cos się nie da przejsc

ocenił(a) grę na 10
Chucky_Tbg

udało mi się przejść na poziomie god ;) jedyny problem stanowił ares na koncu ale i tu się w końcu udało :) fakt ze sama finałowa walka zajeła mi ponad tydzień czasu... to było pare lat temu i napewno żadna gra juz nigdy mnie tak nie wciągnie

ocenił(a) grę na 5
awekened

A mnie irytują momenty, gdy każe się wciskać kółko bardzo szybko i inne typowo zręcznościowe, w których przesadzono z poziomem trudności. Nie należę do łowcy trofeów, więc od poziomu easy oczekuję prostej rozrgrywki, tutaj momentami aż przegryzałem wargi ze złości, gdy np. nie potrafiłem sprawnie "przekopać" skrzyni z kamieniem, a kolce z ziemi mnie zabiły z 50 razy pod rząd. ;)

ocenił(a) grę na 8
Chucky_Tbg

To trzeba przyznać gra jest fajna ale momentami strasznie wkurza.

Chucky_Tbg

Gdyby nie "wkurzała", to nie byłoby satysfakcji z ukończenia :).

nietopyrz

Dokładnie, teraz już coraz rzadziej pojawiają się gry, przy których trzeba się trochę pomęczyć, by poznać finał. A szkoda, bo dzięki temu rozrywka nie tylko sprawiała więcej satysfakcji ale też pozostawała w pamięci.

Chucky_Tbg

Mnie najbardziej wkurzył poziom z duża ilością gorgon i ten pustynny z burzą piaskową gdy trzeba było podążac za głosem stworów na tym poziomie się zawiesiłem i nie chciało mi się dalej grać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones