PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767548}
8,9 11 876
ocen
8,9 10 1 11876
God of War
powrót do forum gry God of War

juz nie mogę się doczekać :)

ocenił(a) grę na 6
floster79

Szczerze?? Jako gigantyczny fan Kratosa jestem ogromnie zawiedziony .Otwarty świat? Kamera zza plecow?? Syn?? Na pewno kiedyś tam zagram, jak się dorobię PS4 ale myślę ,że to nie będzie już to samo co kiedyś .

Danio31b

to samo co kiedyś to na pewno już nie będzie, pomimo to ciesz się ze nie uśmiercili tej serii, niezależnie jakby miała ona wyglądać, pewnie swoich fanów znajdzie, a i pewnie znajda się tacy co nie grali we wcześniejsze odsłony i dla nich to będzie gratka ;) ja w każdym razie czekam na ten tytuł :)

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

Nie będzie otwartego świata.

użytkownik usunięty
Danio31b

Nie będzie to samo, będzie inne. Tamta forma już się przejadła, a wiadomo, że takie giganty jak God of War bardziej opłaca im się zmienić, niż kończyć definitywnie. Mimo tego prezentuje się świetnie i oczekuję dalszych informacji.

ocenił(a) grę na 9
Danio31b

A mi się wydaje, że twórcy zrobili krok w cholernie dobrą stronę. Widzę po sobie, że gry choćby były najbardziej efekciarskie, nie dorastają do pięt tym skoncentrowanym na fabule. Grałem w GoW 3 i Gow: Wstąpienie i powiem Wam szczerze, że... trochę się wynudziłem ;p Paradoksalnie grając powiedzmy w The Walking Dead, w którym tempo gry jest prawie zerowe a i o samej grze ciężko mówić, przechodziłem ją z wypiekami na twarzy nie mogąc przestać. Mimo, że nigdy nie lubiłem tej marki, w tą część na pewno zagram, mało tego! prawdopodobnie dla niej kupię sobie ps4.

ocenił(a) grę na 6
JasonCCC

Może dlatego ,że nie grałeś w 1 i 2?? Co jak co ale 1 i 2 wymiatają ,są po prostu genialne a 3 to takie zwieńczenie historii która nie robi takiego wrażenia jak się nie zna pierwszych części.

Tak czy inaczej czekam ,zawsze to lepiej zobaczyć coś zupełnie nowego z Kratosem, niż nie zobaczyć wcale ,czekamy :)

Danio31b

Oceniając przez pryzmat poprzednich części to gra jest słaba - została wykastrowana z całej dynamiki. Jest wolna, bardzo wolna. Widok zza pleców - jak dla mnie pomyłka. Kratos bez ostrzy na łańcuchach to już nie Kratos. Teraz ma jakąś siekierkę więc walka tylko na krótki dystans. Combosy? Zapomnij o klepaniu kilkudziesięcio luk kilkuset hitowych combosów. Teraz gra sprowadza się głównie do klepania R1 i R2 na zmianę. Gdybym nie grał w poprzednie części to zapewne oceniłbym tę pozycję bardzo wysoko, ale skoro grałem to dla mnie nowy God of War jest rozczarowaniem.

ocenił(a) grę na 6
Wyczes666

Przykro mi to czytać ,ale zagram to zobaczę .jednakże to przerobienie God of Wara na Uncharted czy The Last of Us tez średnio mi się podoba.Choć po lipnym "Wstąpieniu" może musiało tak być??

Danio31b

Ja gram, przejdę dla zasady, a następnie albo odłożę na półkę i gra będzie zbierała kurz albo wymienię na coś lepszego. Mi się "Ascension" podobało, a zwłaszcza multiplayer :) Najmocniejsza strona tej odsłony God of War. Aha zlikwidowano także QTE, które tak bardzo charakteryzowały GoW'a.

ocenił(a) grę na 8
Wyczes666

dokladnie! Gdyby to byl poczatek mojej przygody z kratosem dalbym 10, ale znajac poprzednie czesci dam 8 tylko dlatego ze kratos w polowie gry wyciaga ze skrzyni stare dobre ostrza

igiwu1988

Jesteś zbyt szczodry :) Na mnie już nawet ostrza nie miały wpływu.

Wyczes666

łańcuchy tez ma, tylko pozniej :)

floster79

Tak wiem :) Grę już ukończyłem. I zawiodła mnie.

Wyczes666

serio ? dal mnie to najlepszy exclusiv jak sony wypuścił, nawet mi lasta przebił, dla mnie epicka rozgrywka, jak skończyłeś powiedz mi ile tam jest misji głównych ? i co cie w nim zawiodło ?

ocenił(a) grę na 8
floster79

Trudno mi uwierzyć, że ta gra ekskluzywna dla Playstation przebija
"The Last of Us" czy "Uncharted 4".
Kiedyś się może skuszę.

returner

tez tak myślałem, z reszta zdaje się ze recenzje zebrał lepsze niż last, do tej pory last tez byl moim nr.1 ale kratos ja przebił, nie dużo ale przebił, jak możesz to sprawdź bo warto, przynajmniej dla mnie, bo widzisz koledze niżej nie podeszła

ocenił(a) grę na 8
floster79

Jeśli nie grałem w poprzednie części to można od tej zacząć ?
To jest kontynuacja czy reebot, bo słyszałem, że mają być sequele.

returner

hym to jest nowa historia, ale delikatnie nawiązuje fabula do starych części, generalnie chodzi o relacje ojca z synem i tylko tyle i aż tyle , ale jak nie grałeś w żadne części to proponuje zacząć od początku, ewentualnie od remastera gow3 na ps4

ocenił(a) grę na 8
floster79

To zagram tylko w "God of war" 2018,
bo nie wiadomo czy stara trylogia odpali na Ps4.

1 i 2 wydane były tylko na Ps2, a 3 na Ps3 i remaster Ps4.

returner

to tak jak pisalem, zagraj sobie w remaster 3 na ps4 i potem w ta nowa czesc i bedzie ok

floster79

Wybacz, ale nie prowadzę notatek i nie liczę misji głównych i pobocznych :) Lekką ręką było ich kilkanaście, a nie chce mi się odpalać gry żeby to sprawdzić. Ukończysz to się dowiesz. A to co mnie zawiodło w tej odsłonie Kratosa wymieniłem powyżej - przede wszystkim wykastrowanie gry z jej dynamiki, rezygnacja z QTE i zmiana widoku postaci i akcji, słaba praca kamery.

Wyczes666

spoko już skończyłem, i ok. nie każdemu sie musi podobać

floster79

Wiesz gdybym nie grał w poprzednie części pewnie piałbym z zachwytu nad tym exclusivem, ale niestety dla tej odsłony grałem. Pozdrawiam.

Wyczes666

ja tez gralem we wszystkie poprzednie części, hym ale i tak dla mnie właśnie zmiana stylu gry itd. to dla mnie cos nowego, i w moim mniemaniu wyszło to rewelacyjnie, widać kwestia pkt. widzenia :)

floster79

Cieszę się, że Ci się podoba :) Ja teraz czekam na RDR2 :)

Wyczes666

o widzisz, to ja znowu z większych premier to na to w ogóle nie czekam, powiem więcej 1cz. mi nie podeszła, ja czekam jeszcze w tym roku na spidermana, tomba, i trylogie spyro :)

floster79

Spider również :) Jeszcze interesuje mnie Days Gone. I kilka innych tytułów, których teraz nie pamiętam :D

Wyczes666

ale days gone to nie w tym roku, ale tez na to czekam jak diabli

ocenił(a) grę na 9
Danio31b

kamera zza pkecòw przecież zawsze była tylko tak z lotu ptaka troche

floster79

a mnie ciekawi jak bedzie fabuła przecież kratos na koncu 3 czesci przebil sie mieczem wiec jak niby teraz znów żyje ?

evander162

gdybyś poczekał do samego końca to byś wiedział ze jednak żyje ;)

floster79

Noo było tylko że ciało zniknęło. W sumie ciekawe, jakim cudem przeżył. :)

ZeneQr

syn boga, te sprawy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones