PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606778}

Gothic II: Noc Kruka

Gothic II: Die Nacht des Raben
8,8 19 750
ocen
8,8 10 1 19750
Gothic II: Noc Kruka
powrót do forum gry Gothic II: Noc Kruka

... bez Nocy Kruka. To tak jakby... skakać na bungie bez bungie. Pozdro

użytkownik usunięty
MisterMuscle

Ja tak samo. Może twórcy trochę przesadzili z tym poziomem trudności, ale co tam. Są nowe przygody (i to jakie wciągające) i to się liczy.

użytkownik usunięty
MisterMuscle

Wiem, że w podstawce dużo osób narzekało, że gra jest zbyt łatwa, ale myślę, że podczas instalacji powinien być wybór poziomu trudności:

1. Wyważony (czyli ten oryginalny z drobnymi zmianami)
2. Zwiększony (obowiązujący w Nocy Kruka)

ocenił(a) grę na 9
MisterMuscle

A moim zdaniem poziom trudności był właśnie świetnie dopasowany. Na początku faktycznie mieliśmy do czynienia z małym piekiełkiem, a taktyka hit-and-run stanowiła standard; warto jednak pamiętać o tym, w jaki sposób skończenie Nocy Kruka nas "dopakowuje". W GII grałem już z dodatkiem i z początku również przeklinałem twórców, z czasem jednak okazało się, że był to dobry wybór, który być może faktycznie troszkę dyskryminował "nowych" w świecie Gothica... na moją ocenę prawdopodobnie wpłynęło również to, że pierwszą część znałem już na pamięć zaczynając nową przygodę o Bezim, w każdym bądź razie - podniesienia poprzeczki nie uznaję za minus, bo prowadziło ono do zrównoważenia gry na późniejszych etapach.

ocenił(a) grę na 10
MisterMuscle

Racja. Jedyna giera z dodatkiem, którą nazwałbym Diamentową Edycją ;D Pozdro

ocenił(a) grę na 10
MisterMuscle

Gra jak najbardziej zasługująca na status kultowej, porywająca, jak na swoje lata wyśmienita. Nawet po wielu latach ciągle grywalna i przyciągająca graczy lubiących stare, kultowe gry i nie tylko. osobiście zagrywam się nawet po dzisiaj, zdecydowanie polecam!
----------------------------------------
https://youtu.be/d6O3e8PS2pw

ocenił(a) grę na 10
MisterMuscle

Nie grywałem nigdy w czystego GII.
A "Noc Kruka" nadal mnie ciągnie.

ocenił(a) grę na 10
MisterMuscle

To plecam zagrać raz jeszcze w G2 NK ale Nostalgic Edition, zawiera ona jeszcze więcej smaczków: broni, zbroi, tarcze, możliwości rozwoju postaci, miejscówek z G1, bestji, animacji, nawet postaci (również z jedynki !) Co wiecej można wynająć kogoś do pomocy ale nie chcę tu spojlerować w jaki sposób to się przedstawia więc tą kwestię zostawiam do obadania zaineresowanym graczom, całość jest zdubbingowana oryginalnymi głosami dublerów z oryginnego Gothica, nie jak w G1 Edycji Rozszerzonej że podczas dialogu z npc nic nie słychać tylko trzeba czytać żeby coś z tego wiedzieć, właśnie ogrywam i nie mogę się nadziwić jak świetna jest ta gra w tej edycji, wręcz kilka razy już mi japa opadła z wrażenia podczas rozgrywki, podsumowując teraz ja nie wyobrażam sobie grania w G2 NK bez dodatku "Nostalgic Edition" nic nie zmienia diametralnie klimatu ani fabularnie ale niemal każdy widoczny nowy szczegół rajcuje jak gdy grałem w tą grę za pierwszym razem, wdg. mnie na chwilę obecną najlepsza opcja gry w G2 NK

ocenił(a) grę na 10
MisterMuscle

Bez Budulca, Nie ma pałacu a bez pałacu nie ma pałacu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones