PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608435}
8,4 37 175
ocen
8,4 10 1 37175
Grand Theft Auto: Vice City
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City

Ale jakoś nie zostałem wiejskim gangsterem w hawajskiej koszuli. Za to poznałem, co to znaczy wykorzystanie konwencji i prawdziwa muzyka. Taka, która mnie ukształtowała i kształtuje do dziś.

ocenił(a) grę na 10
laxman

Podpisuje sie w 100%, tez mialem 13 lat w chwili premiery, wrazenia byly niesamowite!

Bruce_Lee

Ja miałem 7 lat jak zacząłem grać już w vice city xD

ocenił(a) grę na 10
fifiamg

Ja w wieku 7 to ciupalem w GTA 1, widziane jeszcze od gory. W 1998 ta gra to byl 'symulator zycia' i szok totalny :)

ocenił(a) grę na 10
laxman

Gangsterem nie jestem ale mam fiola na punkcie hawajskich koszul, mam kilka i je nosze ;P

ocenił(a) grę na 10
laxman

ja w przedszkolu grałem już w gta vice city i mafie lost heaven

ocenił(a) grę na 9
laxman

Nie wiejski gangster, tylko taki klimat miami... :P

użytkownik usunięty
laxman

Ja czerpalem od niego te dobre cechy np jest dobrym biznesmenem, jest dobry w rozwiazywaniu problemow albo ze jest lojalny w stosunku do swoich przyjaciol. Niewiem czy to moj charakter na to wpadl czy postac Tommy'ego tak uksztaltowala moje myslenie

ocenił(a) grę na 10
laxman

Właśnie teraz się kapnąłem, że te figurki które się zbierało i po każdym zebranym 10ciu pojawiała się nowa broń, to nawiązanie do Miami Vice. Dokladnie do 12 odcinka 1 sezonu 'Milk run' gdzie dwóch studentów przemycało kokę z Kolumbii do Miami w... takich właśnie figurkach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones