PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608435}
8,4 37 171
ocen
8,4 10 1 37171
Grand Theft Auto: Vice City
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City
użytkownik usunięty
Gyp

Wiesz, wczoraj naszła mnie taka myśl podczas grania w Vice City, ale nie jestem jeszcze na 100% pewien.

ocenił(a) grę na 9
Gyp

ja sie gra na full detalach to w gta sa

Gyp

Vice City jest bardziej kolorowe ,może dlatego tak się wydaje

Danio31b

Nie chodzi o kolory, bardziej o modele postaci (w San Andreas jakieś takie bardziej kanciaste i sztuczne mi się wydają)

Gyp

Można zmienić tekstury Vice City na HD, używając moda Vice Cry 1.8, dostępnego tutaj: http://www.moddb.com/mods/vice-cry/downloads/vice-cry-18 wtedy gra wygląda jeszcze lepiej.

ocenił(a) grę na 10
Gyp

w SA wogóle nie ma cieni i tekstury chyba są mniej szczegółowe tylko nałożony kolor i niewiele więcej

użytkownik usunięty
Gyp

I od jeszcze późniejszej Liberty City Stories, niewierze że te dwie były przed tą :P

ocenił(a) grę na 10

LCS to tylko konwersja z PSP z podbitymi teksturami, więc oczywiste że wygląda gorzej.

ocenił(a) grę na 10
Gyp

I od Liberty City Stories też, niewierze że zostały wydane po Vice City

użytkownik usunięty
Gyp

Czy graficznie to nie wiem, ale dźwiękowo na pewno. SA brzmi jakby dźwięki były nagrywane w stodole na Mazurach.

ocenił(a) grę na 9
Gyp

nie jest

Gyp

WUJKU DICKO, PAMIETAM JAK CZYTAŁEM TEN POST W 2014 I ZASTANAWIALEM SIE JAK MOŻNA BYĆ TAKĄ FIEFIURKĄ, ŻEBY NAPISAĆ COŚ TAK GŁUPIEGO XDDDDDDDDDDDDDD Nie no wiesz, że cię szanuję i kochom :* Ale modele w GTAIII i VC wyglądają jak te w Simsach 1, tyle że przeniesione do świata 3D xdddddddddd

ocenił(a) grę na 10
Gyp

Port SA na PC wygląda tragicznie i jest dużo groszy od VC, natomiast wersja na PS wygląda o wiele ładniej. Jak ktoś chce pograć w SA na PC to obowiązkowo trzeba wgrać moda na grafikę z PS i wtedy można się delektować. Obie gierki fantastyczne ale moim faworytem ze względu na klimat Miami z lat 80 pozostanie na zawsze VC ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones