PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 46 877
ocen
8,9 10 1 46877
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

Czyli seria zaliczyła kolejny sukces. Dokładnych wyników sprzedażowych jeszcze jednak nie znamy, bo nic nie wiadomo o edycjach pudełkowych.

ocenił(a) grę na 9

Rynek PC umiera. Gry sprzedają się w milionach egzemplarzy, a Steam zbliża się do 10 mln aktywnym użytkowników w jednym momencie. Glorious PC Master Race.
Szkoda tylko, że Gta znowu spieprzone bo nie da się pobrać z gów***nych serwerów Rockstara. Dekle zamiast udostępnić pudełkowce na Steam to wciskają ludziom ten crap mimo, że nie potrafią ogarnąć jak sprawić, zeby to działało. Od 5 godzin 30-70kb/s pobierania i co chwile rozłącza....

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Rockstar wiedziało co robi wydając gre na PC ostatnią, nakręciło cały hype'a wiedzą jak to robić po prostu żeby wyciągnąć kasę

ocenił(a) grę na 9
mere

Tu bardziej chodzi o przygotowanie serwerów. Dobrze wiedzieli jaki będzie popyt na grę i ile osób będzie ją pobierało, a serwery od 4 dni już nie wyrabiają i prędkość pobierania to jakaś 1/20 normy.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Jako gra sama w sobie GTA V na PC nie jest produktem który zawiódł. Poza przeciążonymi serwerami Rockstara, wszystko jest w porządku.

ocenił(a) grę na 9

http://www.metacritic.com/game/pc/grand-theft-auto-v - Wychodzi 2 lata po wersji Ps3, a zbiera lepsze oceny(już pomijając fakt, ze gdyby wersja ps3 wyszła od razu na PC to miałaby pewnie max. 85/100 przez 30fps i kiepską grafike). To jednak o czymś świadczy, ta wersja w porównaniu z początkowym projektem wygląda jak przepaść 5 lat.

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

97 z 20 recenzji i ocena użytkowników 8,0 to lepiej niż 97 z 50 recenzji i 8,2? Ok...

ocenił(a) grę na 9
Robert542

Ocena się zmieniła przez jakichś randomów, którzy dali 80/100. Wcześniej było 99/100. Po za tym to już trzecia premeira tej gry, więc logiczne, ze duza część recenzentów ją oleje.

Świetny wynik. A na PC jest tak, że gra ma zawsze dłuższy żywot niż na konsolach. Będzie ciągle sie sprzedawała nawet 5 lat po premierze.

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

Na konsolach problemem dla wydawców jest rynek wtórny, który ogranicza sprzedaż(wiele osób woli poczekać na używki zamiast kupować drogie premierówki). Co prawda ktoś może mieć problem z tym, że na PC gier się już nie da odsprzedać, ale mi to nie przeszkadza bo jestem kolekcjonerem.

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Ale bujda ja kupuje na premiere i to Edycje Kolekcjonerskie i znam wiele innych kolekcjonerów takich. Ty kolekcjonujesz wyślij mi zdjecia swojej kolekcji jak się wszystko prezentuje na półce :)
Dziś konsole rządzą rynkiem gdyby było inaczej gracze PC ograli by je na premiere lub np mieli by GTA LCS czy VCS, i jeżeli na konsole jest słaba grafika to na PC nie może być dużo lepsza, trzeba grzebać jak palcem w... I co pan zrobisz nic nie zrobisz :)

ocenił(a) grę na 9
mere

Rockstar dobrze wie kogo łatwiej wyruchać więc tak ustalają kolejność. Skoro mogą pierwsze posprzedawać grę za 250zł na konsolach, a dopiero później w finalnej wersji na PC za 150zł to logiczne, że się im to opłaca i z tego korzystają.

No właśnie,a przecież gry na PC świetnie się sprzedają tez długo po premierzy gdy ceny znacznie spadają.

No ale co tam konsolowcy i tak będą hejtować bo na PC nie ma Uncharted które opłaciło Sony :)

ocenił(a) grę na 9
Danio31b

I w drugą stronę. Na konsoli nie pgorasz sobie w Assetto Corsa, Gothica, Stalkera, Arma, Day Z, czy dziesiątki mmo i strategi. Z tym, że konsolowcy po za exami nie mają nic.
My za to mamy:
- mody
- możliwość modyfikacji/modernizacji sprzętu i dostosowania go do własnych potrzeb/budżetu(smieszy mnie to, że wszyscy konsolowcy bez wyjątku muszą się niekiedy męczyć z 30fps/900p kiedy część pecetowców katuje grę w 100fps/full hd, albo 60fps/4k.
- znacząco niższe ceny gier
- darmowe multi(na konsolach płacisz 50zł miesięcznie + jeśli na Ps4 chcesz grać w gry ze starszych konsol to dopłacasz jeszcze 70zł miesięcznie - na nowym piecu spokojnie odpalam pierwsze Diablo sprzed 15 lat)
- multi kontrolery, czyli grasz na czym chcesz od padów, przez myszkę i klawiaturę aż po kierownice

ocenił(a) grę na 5
DeGreZet

Wszystko ok ale 100fps/full hd, albo 60fps/4k. to ma jakiś promil graczy w Polsce.

ocenił(a) grę na 9
failedmission

Nieistotne. Ja osobiście mam 1080p z 60fps co i tak jest lepszym wynikiem niż na konsolach, a niektórzy mają jeszcze lepiej. Tu chodzi oto, że na konsolach KAŻDY musi grać w 1080p z 30fps lub 900p z 60fps.

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Kolejna bujda taki Mario Kart śmiga na WII U 1080p w 60 fps, nawety przy split screenie skąd Ty bierzesz te info??
Project Cars na PS4 1080p 60fps już niebawem... Nie pisz już widać tyle w Tobie obiektywizmu co wiedzy...

ocenił(a) grę na 9
mere

Ale ja piszę o Gta kalesonie. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie wypowiadaj.
Gta na Ps4 działa w 900p i 60fps, albo 1080p i 30fps, a na XOne o ile się nie mylę to nawet w 720p i 60fps.
Nie dziwi mnie twoja psotawa bo fanboje konsole to przeważnie, albo niedorownięte przygłupy, albo dzieci, których rodzice pokarali kupując im konsole. Idź już lepiej sobie graj w 2x droższe gry w gorszej jakości niż na PC i płacić 50zł miesięcznie za multi...

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Jarasz sie 2 letnia gra bo ma więcej kamyczkow na drodze ale żal małolat, jakbyś nie był pipka życiową to byś zarabiał porządne pieniądze i byś mógł grać w co chciał a być ograniczony, wyprowadzić się od matki to może Cię będzie stać na coś więcej niż słaby Pc, sam mam kilka i nie jestem fanboyem małolat, zmień podpaske
Amator białego chleba :-)

ocenił(a) grę na 9
mere

http://steamcommunity.com/id/DeGreZet/
http://i.imgur.com/YNhHsSb.jpg
Jest różnica pomiędzy byciem bogatym a byciem rozrzutnym debilem. Rozrzutny debil nieświadomie wyda więcej na to samo co inteligentny człowiek kupi w większej ilości i lepszej jakości.

ocenił(a) grę na 9
mere

http://steamcommunity.com/id/DeGreZet/
http://i.imgur.com/YNhHsSb.jpg
Jest różnica pomiędzy byciem bogatym a byciem rozrzutnym debilem. Rozrzutny debil nieświadomie wyda więcej na to samo co inteligentny człowiek kupi w większej ilości i lepszej jakości.

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Wow masz 300 gier i to na Steamie :) Wow ale z Ciebie kolekcjoner super, pewnie wszystkie kosztowały tyle co moja Edycja Kolekcjonerska GTA V :D
I pewnie same hity i Tytuły ekskluzywne na PC czyli symulator kozy czy chleba :)
Ale i tak muszę powiedzieć że nie jest źle jak na amatora dobra a teraz pokaże CI jak wygląda kolekcja:
http://i.imgur.com/7obbFrw.jpg
Co prawda zdjęcie z 2014 roku teraz tego jest 2x razy więcej i tylko konsole Sony :D Na Xboxa mam tyle samo gier co Ty teraz :P Ale nie lubię się chwalić bo sam jest początkujący zbieram dopiero 1,5 roku ot taka zachcianka
I chyba tym zamkniemy ta rozmowę, bo jak widzisz małolat życie to nie bajka :) Pozdro i ucz się może kiedyś do czegoś dojdziesz :)

ocenił(a) grę na 9
mere

http://p2.pej.cz/p2.pej.cz/941a43310cc21762d24c3fbacc4c4e5a.jpg - Też sobie mogę wkleić losowy obrazek z neta z "moją" kolekcją gier, tylko problem w tym, że nikt mi nie uwierzy, że to naprawdę moja kolekcja bez odpowiednich adnotacji w postaci kartki z nickiem czy przykładowo mojej gęby na zdjęciu.
Co do moich gier na Steamie to nie ma problemu, żeby sprawdzić co tam akurat posiadam, przecież wystarczy wejść w kolekcje. Nie ukrywam, że jest kilka indyków, które mi się podobają, ale ktos taki jak ty nie zrozumie, że grywalność jest najważniejsza, a gry, które same się przechodzą, jak np. najpopularniejsze Assassyny czy seria Infamous nie każdego jarają. Mimo to większość dużych gier z kilku ostatnich tam znadziesz.
Gry pudełkowe również posiadam, mam nie najgorszą kolekcję i to zarówno na PC jak też Ps1, 2 i 3, co prawda nie tak dużą jak na zamieszczonym przeze mnie zdjęciu, ale jestem z niej zadowolony.

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Wejdź sobie na forum retroage tam jest stara moja kolekcja zdjęcia z zeszłego roku nick podobny, nic nie muszę nikomu udowadniać, dorośniesz zrozumiesz

mere

No i właśnie zostałeś znokautowany pierwszorzędnie. Musi ci byc naprawdę łyso.

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

Oj strasznie mi jest łyso hahhah kolejny amator życiowyy, idź bądź nieudacznikiem internetowym i życiowym gdzie indziej :D Nara dzieciaki

ocenił(a) grę na 6
mere

Podawanie konsol Nintendo, jako przykład mija się z celem. Nintendo od zawsze dbało o jakość rozgrywki i z grami na ich sprzęty nie może się równać żadna inna platforma. Uwielbiam tę firmę. Mam Famicoma, SNESa, N64, Wii oraz 3DSa (tego nowego) i do każdej z tych platform chętnie wracam. Rozgrywka zawsze jest na najwyższym poziomie grywalności, gry są dopracowane i nie mają praktycznie błędów.
Nintendo przez te wszystkie lata wyrobiło sobie opinię solidności. Co z tego, że flagowy gry na ich konsole to "odgrzewane kotlety" jak nadal są mega grywalne i świeże.

Jednak rynek konsol to nie tylko Nintendo. Niestety ja nie widzę żadnego sensu kupować konsol "nowej generacji" - xboxa i ps4. Gry ekskluzywne nie zachwycają niczym, reszta jest dostępna na PC. Wolałem dołożyć do PC i grać jednak z lepszą grafiką i większą ilością klatek, do tego mając jednoczenie maszynę do wszystkiego (nieużywam komputera tylko do grania czy przeglądania internetu), cenowo wyszło mnie to nawet mniej niż jakbym miał kupić ps4 czy xboxa - wymieniłem tylko kartę graficzną.

ocenił(a) grę na 9
rascal0pl

Rozumiem szanuje Twoje zdanie, wybierasz PC spoko ja jednak wolę konsole wiem ze grafika gorsza ale jakość sprawia mi ona więcej zabawy chce mi się na niej grać poprostu bo na PC to nic mnie nie.ciagnie
Nintendo to marka która na zawsze zmieniła oblicze gier, mam wii, gameboy, jeszcze chce zakupić WiiU juz niebawem WiiU szacunek dla tej firmy

DeGreZet

60 fps i 4k? Zastanów się co za głupoty tu rozsiewasz... Na sam wyświetlacz 4K trzeba wyłożyć grubą kasę, nie mówiąc już o sensownych podzespołach.

''Kevin Hoare – prezes Rockstar Toronto zdradził dzisiaj, jakiego sprzętu potrzebujemy, aby wycisnąć z gry jak najwięcej. Według niego 4K przy 30 fps-ach osiągniemy, gdy zaopatrzymy blaszaka w co najmniej kartę graficzną AMD HD 7870 lub Nvidię GTX 780 z 2 GB RAM-u na pokładzie. Aby podkręcić płynność do 60 klatek potrzebujemy co najmniej dwóch kart połączonych ze sobą w standardzie SLI lub Crossfire.''
http://www.ppe.pl/news-35015-jakiej_mocy_potrzebujemy__by_odpalic_gta_v_w_rozdzi elczosci_4k_.html

Więc jaka to ''część graczy'' w Polsce pyka sobie na dwóch kartach graficznych w tym magicznym 4K i 60 fps? Hm? 0.056238%?

I co ci da to, że gra chodzi w 100 kl/s? Żeby zobaczyć te więcej fps-ów trzeba znowu mieć odpowiedni monitor... Który ma zastosowanie jedynie w graniu.
Mody w GTA V? A gdzie tam - http://www.purepc.pl/rozrywka/grand_theft_auto_v_modowanie_zostalo_utrudnione

ocenił(a) grę na 9
karo0o

Po raz kolejny muszę to pisać? Serio? Jakiś % NIE WAŻNE jaki może sobie pograć w 4k 60fps. Chodzi o to, że na PC(nawet jakby to było 0.0000001%) część graczy zagra w takiej jakości, a na konsoli nie zagra NIKT. Logiczne, ciężko uwierzyć, że aż tyle osób nie ogarnia czytania ze zrozumieniem. Logiczne myslenie boli soł macz. ;_;

DeGreZet

Więc te 0.14727% gra sobie w 4K/60fps. Jakby tak nie patrzeć, to też prawie... NIKT - niemal zupełnie jak na konsolach :)

Ta ''część'' graczy jest tak mała, że nie wiem czy jest sens brać ich pod uwagę i pisać ''a na PC to się gra w 4K!''.
Obecnie na PC gra się w1080p/60 fps i ja tam wolę się tego trzymać, bo raczej mało kto może sobie pozwolić na więcej. Na 4K to jeszcze sobie poczekamy trochę.

ocenił(a) grę na 9
karo0o

Co do modów to widzę, że Rockstar też zostało kupione przez Sony i Micro i powtarza się sytuacja z Ubisoftem i Watch Dogs. Czyli moderzy udowadniają, ze gra może wyglądać dużo lepiej niż wygląda, a wersja PC została specjalnie osłabiona, żeby konsole nie odstawały.
Na szczęści historia uczy, modyfikacje do WD udalo się odblokowac po kilku dniach. Smutna prawda, PC masakruje konsole, ale jest specjalnie ograniczany. I niech mi ktoś jeszcze powie, że konsole nie hamują rozwoju gier...

http://www.purepc.pl/rozrywka/ubisoft_blokuje_modyfikacje_graficzne_dla_watch_do gs

DeGreZet

Jeżeli chodzi o multi, to dla mnie to są kpiny, płacić za coś takiego. Już na X360 wydawało mi się to nieporozumieniem, a w tej generacji jest to oczywista oczywistość.
Ale te 200 zł (roczna subskrypcja na PS4) można jeszcze przeboleć...

ocenił(a) grę na 9
karo0o

Co do tego co miesiąc dostajesz kilka gier na darmo, nie jestem fanem multimedialne wolę raczej singla

mere

Słyszałem, że na PS4 w Plusie są na razie głównie indycze gierki, więc nie napalam się na to. :)

ocenił(a) grę na 9
mere

Mam subskrypcję Ps+ od pół roku i póki co jedyna wartościowa gra jaka z tego wyleciała to Rocket League. Tak to, same crapy, któe się nie sprzedają, albo indyki, które na Steam były za 1$ lub za darmo pare lat temu. I dla twojej wiadomości gry z Ps+ nie są na stałe. Anulujesz suba i tracisz gry. Tym samym jeśli będziesz chciało sobie za 20 lat w nie pograć to w ciągu tego czasu zapłacisz wielokrotność ich równowartości bo, ktoś tego suba będzie musiał opłacać.

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Gry są tylko dodatkiem do płatnego multi, gdzie w końcu masz spokój, bo jest mniej dzieciaków, bo ich nie stać wydać kasy na plusa. Ja opłacam plusa a nawet nie mam kiedy pograc w te darmowe gry.

ocenił(a) grę na 10
DeGreZet

,, my pecetowcy, wy knsolowcy'' masz 12 lat kolego ? czy może twój rozwój intelektualny zatrzymał się na takim poziomie. Odnosze wrażenie że masz poważny ból dupy w stosunku do konsol.
Tylko wyjaśnie ci jedną kwestię. Jeśli coś hamuje rozwój gier to jest to pc. Dowód ? pierwszy lepszy: cryzis 1, jedyny prawdziwy next gen, ex tylko na pc, z super grafą i sandboxowym modelem rozgrywki. Jeden z przyjemniejszych fpsów, który spowodował że crytech o mało nie splajtował. Uratowała ich sprzedaż farcry dla ubisoft. Bez rynku zbytu w postaci konsol, gry ograniczył by się do tego co na pc zarabia czy praktycznie : mmo, moby, minecrafty, cs

ocenił(a) grę na 9
tomeekcz

Ale kto ma te super, hiper, mega exy robić? Dużo więcej ludzi posiada konsole, więc twórcom gier bardziej opłaca się robić gry właśnie pod nie. Jednak nie łączmy tutaj od razu popularności konsol z ich wyższością. Dla przykładu Trudne Sprawy to najpopularniejszy serial w Polsce, ale czy najlepszy? Mam nadzieję, ze rozumiesz. Według mnie większa popularność konsol wynika z polityki wydawców, która przyciaga naiwnych i mało przedsiębiorczych ludzi. W przeciwieństwie do PC sprzęty konsolowe kosztują grosze i najpewniej Sony i Micro jeszcze tracą na ich sprzedaży zamiast zarabiać. Haczyk tkwi w tym, że odbijają sobie z nawiązką dymając graczy 2x droższymi grami, płatnym multi, absurdalnie drogimi kontrolerami, itp. Ludzie przy zakupie myślą, że zaoszczędzili kupując konsole zamiast PC bo wydali dużo mniej za podobny sprzęt, a potem nawet nie zwracają uwagi ile kasy rozpływa się po drodze.

Jednak mimo to, że na PC nie ma aż tak widowiskowych exów jak na konsolach to bardzo łatwo można udowodnić hamowanie rozwoju gier na przykłądzie modów, które już na premierze odblokowują zaawansowane opcje graficzne, które kompletnie zmieniają to jak gra mogłaby wyglądać na PC, a jak ustawili ją wydawcy. Dowodem na to, ze Sony i Micro płacą za takie praktyki przy premierze dużych multi platformowych tytułów niech będą te dwie gry:

http://www.purepc.pl/rozrywka/ubisoft_blokuje_modyfikacje_graficzne_dla_watch_do gs

http://www.purepc.pl/rozrywka/grand_theft_auto_v_modowanie_zostalo_utrudnione

Porównaj sobie te screeny z wersjami z konsol "nowej" generacji. Jak ktoś nie ma problemów ze wzrokiem to zauważy tą przepaść. I o ile tłumaczenie Rockstara ktoś mało podejrzliwy mógłby uznać za wiarygodne to Ubisoft zwyczajnie kłamało w przypadku Watch Dogs bo sam kilka dni po premierze grałem na tym modzie i spadki fpsów były niezauważalne. Pozdrawiam, mam nadzieję, że dobrze to wyjaśniłem.

DeGreZet

''Według mnie większa popularność konsol wynika z polityki wydawców, która przyciaga naiwnych i mało przedsiębiorczych ludzi. W przeciwieństwie do PC sprzęty konsolowe kosztują grosze''

Myślę, że tu chodzi głównie o to, że niektórzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na wydanie naraz dużych pieniędzy na odpowiednio wydajny komputer do grania, więc kupują konsolę, która jest dużo tańsza, wygodniejsza i praktycznie bezproblemowa.
Gry są co prawda droższe, ale nie każdy musi grać we wszystko co wychodzi - 1, 2 gry nie masakrują portfela, do tego jest rynek używek.

''2x droższymi grami''
Gry PC na premierę kosztują zazwyczaj ok. 150 zł... więc na konsoli płacisz 300 zł? Jednak na PC gry szybciej tanieją, ale za to na konsoli są gry używane - które można sprzedać ledwie parę złotych taniej niż się kupiło.

''płatnym multi''
No, cóż prawda...

''absurdalnie drogimi kontrolerami''
Powaga? Jakie to są absurdalne ceny?

ocenił(a) grę na 9
karo0o

Ale tak samo można kupić kompa na raty i płacić 100zł miesięcznie zamiast 4000 na raz.
Oczywiście co do drugiej części to muszę się zgodzić Ps4 chodzi zauważalnie płynniej, ale to jest raczej logiczne bo to sprzęt zrobiony tylko pod gry, a nie jak w przypadku PC multimedialny. Jak na przykład wracam zmęczony to dużo wygodniej jest mi odpalić grę w ciagu 10 sekund przez włożenie płyty do napędu konsoli. Co prawda można podpiąć kompa do TV i grać z kanapy, ale w każdej grze trzeba babrać się w ustawieniach pada itp.

Ceny na PC są bardzo różne. 150zl to raczej górna granica i zdarza się bardzo rzadko. Nawet Gta V, czyli najdroższa gra odstatnio w dniu premiery szło kupić za 145zł w pudełku. Oczywiście trafiają się absurdy jak Bf Hardline, który na premiere kosztował prawie 200zł, a kilka dni później był już na promocji za 130zł, ale w większości są to okolice 110-130zł za tytuły AAA. Dodatkowo jak komuś nie zależy na bezpieczeństwie to można też kupić ruskie klucze za 70zł, ale to jest prawie piracenie.

Co do kontrolerów to chodzi mi o bajery, które sztucznie podbijają cenę. Dobrej jakości pad do PC kupimy już w granicach 100zł, a za pada to Ps4 trzeba zapłacić około 220zł. Wynika to głównie z tego, że pad jest wyposarzony w bezużyteczny panel dotykowy, który nie przydał mi się jeszcze w rzadnej grze. Jeśli będę chciał pograc ze znajomymi na split screenie to wydatek jest naprawdę kuriozalny.

ocenił(a) grę na 9
tomeekcz

Daj sobie spokój kolego jemu nie przetłumaczysz ma swój świat i swoje kredki na szczęście, kiedyś dorośnie i zrozumie ze granie na jednym sprzęcie to jak dymanie panienki tylko na misjonarza niby przyjemność jest ale trzeba urozmaicać :) Pozdro

ocenił(a) grę na 9
mere

Zwykle tego nie robie, ale serio mam ci wysłać zdjecie mojego Ps4? Ta błazenada robi się już naprawdę żenująca...
Mam zarówno wysokiej jakości PC jak też konsole dlatego w przeciewieństwie do ciebie(fanboja konsol) mam porównanie.

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Fanboyem to jesteś TY małolat wszędzie wrzucasz że konsole są be że hamują rynek, że Sony i Microsoft płacą innym... a gdzie ja pisze że konsole są lepsze??
Chcę Ci tylko uświadomić że konsole rządzą rynkiem bo generują olbrzymie zyski czyli na nich jest największa kasa nawet kosztem PC, na którego wydawcy gier traktują od jakiegoś czasu po macoszemu.
Pojmij to!! A że mam ponad 20 konsol to tylko dlatego że konsole to lepszy sprzęt do kolekcjonowania co mam zbierać w PC karty graficzne czy RAM, kurde co ten Internet robi z mózgu juz czytac młodzież nie umie ze zrozumieniem...

ocenił(a) grę na 9
mere

A ty myslisz koleś, że ja tego nie wiem. Tylko w tym temacie już 2x napisałem, że konsole są popularniejsze i gry na nie się lepiej sprzedają. Ale kretyn i tak powie, że to ja nie potrafie czytac ze zrozumieniem i jeszcze mi bezczelnie zarzuci, że wszędzie pisze jakieś fanboyskie teksty... Sam jesteś małolatem tak jak ja tylko, że z tą różnicą, że u mnie to wiek - mam dopiero 19 lat, a u ciebie to stan umysłu.

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Dobra za młody jesteś mało wiesz jeszcze po prostu pamiętaj co się dobrze sprzedaje to rządzi i tyle. Świat się kręci wokół kasy, niestety i taka prawda więc choćbyś miał 200fpsów to jak konsola jest gorsza a tam się gry lepiej sprzedają to konsole to priorytety i koniec, choćbył tupał i skakał taka prawda i już
P.S W wakacje wyśle update mojej kolekcji, żebys zobaczył co to znaczy kolekcjonować gry młody, bo widać że nie wiesz na czym to polega jeszcze ale może zrozumiesz :)

ocenił(a) grę na 9
mere

Sam już nie wiem czy ty trollujesz czy serio jesteś taki głupi. Piszesz bez przerwy to samo, a ja ci ciągle przypominam, że ja nie dyskutuje na ten temat... Aktualnie 3 razy potwierdziłem to o czym bredzisz, a ty ciągle myślisz ze ty mi to wytłumaczyłes? Ja doskonale wiem kalesonie, że konsole się lepiej sprzedają, więc zrozum to i skończ. Widzę, że ty należysz do tych udupów, którzy lubią tylko to co jest najlepsze, czyli 0 własnego zdania, "tylko sprzedaż i popularność się liczy i pogódź się z tym." Ja mam w głębokim poważaniu to, że konsolowe gry lepiej się sprzedają. Gram po prostu na lepszym i bardziej wszechstronnym sprzęcie, który nie ogranicza mnie w opcjach graficznych, modowaniu rozgrywki itp. PC nie tylko pozwala mi na granie dokładnie w taki sam sposób jak na konsoli, ale daje mi setki innych możliwości. Oczywiście jakbyś umiał czytać to wiedziałbyś, że w exy też gram i tylko do tego służa mi konsole.

Kolekcję... heh. A wyślij, mało mnie obchodzi kolekcja jakiegoś 30-to letniego prawiczka, który mieszka z mamą, ale tym razem chociaż dodaj do zdjęcia kartkę z twoim nickiem bo powtarzam inaczej nikt ci w to nie uwierzy. Ja użyłem argumentacji mojej kolekcji tylko po to, zeby zabić twój argument okreslający mnie jako biedaka, ty przechwalasz się, że zapinasz jakieś laski obryzgując przy tym swoją cudowną kolekcję. Mało wiarygodne, żenujące i na dłuższą metę męczące. Dyskusja z typami twojego pokroju to żadna przyjemność, więc podziękuje. Narazie.

ocenił(a) grę na 9
mere

Cholerne bugi, napisałem z 15 zdań tekstu i wiadomość po prostu wyparowała po publikacji.... -_-"

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Eh małolat nie każdy jak Ty jest skazany na mieszkanie z mama do 30, dorośniesz zaczniesz zarabiać kasę to wtedy kupisz dom jak ja, zwiedzisz pół świata i będziesz się się nudzić to wtedy zaczniesz mieć hobby, coś trzeba robić bo tak wszystko co chciałem to mam, a mam dopiero 26 lat, i tak na pewno wyślę żeby Ci pokazać że nie.każdy ma taką przyszłość jak Ty jaka opisałeś na górze.
Życie przed Tobą ja juz górki, teraz tylko.się bawię życiem ;-) A Ty się ucz, ucz lepiej
P.S Pożycz od matki kasę mody do gier będą płatne juz są do skyrim na Steamie hahaha nara dzieciaku

ocenił(a) grę na 9
mere

XDXDXD Kisne.

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

Podaj mi maila to Ci wyślę te zdjęcia w wakacje jak będę, bo tutaj nie mogę wysłać wiadomość masz zablokowana taka opcje wyślij mi na PW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones