PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721088}
8,1 3 852
oceny
8,1 10 1 3852
Hellblade: Senua's Sacrifice
powrót do forum gry Hellblade: Senua's Sacrifice

Czym jest psychoza? Najlepsze książki i filmy nie są w stanie sprawić, byś poczuł ją tak jak w doświadczeniu, jakim jest Hellblade: Senua’s Sacrifice. Tak, doświadczenie to lepsze określenie, ponieważ nie jest to typowa gra. Jest tylko jedna broń, nie ma żadnych wskaźników: poziomu życia, mapy czy wskazówek. Za to jest to audiowizualna uczta. Zagadki środowiskowe przypominające te z Tomb Raidera. Bardzo satysfakcjonujące potyczki z przeciwnikami. Z minusów: szkoda, że było tak mało miejsc, w których można było posłuchać wspaniałej klimatycznej muzyki. Niestety również sporo fragmentów rozgrywki to niezbyt porywające sztuczne przedłużacze. Ale całokształt wypada dobrze.

kjubb

A! Zapomniałem dodać - aby doświadczenie było pełne, zaleca się grać na słuchawkach, bez rozpraszających dźwięków i świateł wokół, czyli najlepiej gdy domownicy już śpią przy zgaszonych światłach... :)

ocenił(a) grę na 10
kjubb

Dokładnie! Jeżeli grać to tylko w nocy i na słuchawkach. Wtedy wbija w ziemię po uszy. To co był irytowało w innych grach- brak rozwoju postaci, zmiany broni, brak paska zdrowia,,czy w ogóle "HUDu"- tutaj tylko podsyca atmosferę niepewności i bezradności.

ocenił(a) grę na 9
kjubb

Podpisuje sie pod wypowiedzą, choć ja sztucznych przedłużaczy nie odczułem, gra jest wręcz krótka, około 9-10h w moim przypadku. daje 9, gdyby na PC nie bylo czuć w tej grze konsoli to dałbym 10 ale ta sztywna kamera mnie nieco boli -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones