PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608444}

Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death
9,2 21 504
oceny
9,2 10 1 21504
Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci

O ile nie dziwię się że Odrodzenie Erathii zajmuje pierwsze miejsce a Armagedon blade jest tuż za nim to po prostu jakoś nie rozumiem dlaczego Sod ma tak wysoką ocenę. Tak, tak wiem ze to wciąż te same genialne herosy co trójka ale powiedzmy sobie szczerze. Ten dodatek był cienki (co najwyżej przeciętny). Oferował bardzo mało nowinek (tak wiem że to tak genialnej gry nie trzeba było nic dodawać) a kampanie tam przedstawione były dość mierne

ocenił(a) grę na 10
Ziemowit88

To wszystko powinno być oceniane jako heroes3, ale nie zgodze sie z tym ze odrodzenie erathii slabsze od cienia smierci. Odrodzenie jest tak trywialnie proste i krotkie ze wszystkie dodatki je biją na leb. Mapy slabo rozbudowane (nie chodzi mi o ich rozmiary, tylko zagospodarowanie).
Moim skromnym zdaniem AB>SoD>>RoE.

ocenił(a) grę na 10
Ziemowit88

1) uwazasz ze sod dal malo? a co dalo AB 1 item i 1 zamek ktory w multi sie nie nadaje;d
2)Kampanie proste? osobiscie przeszedlem 3 razy sod raz na pionka wszystko raz na proponowany poziom trudnosci raz na krola wszystko i nie twierdze zeby bylo to proste chociaz AB i tak chyba trudniejsze z tym sie zgodze.
3)co do oceny co jakie miejsce zajmuje to sie nie bd wypowiadal H3 to calosc dla mnie

Hadeas

Doinformuj się człowieku , bo aż żal czytać takie bzdury. AB jest najlepszym dodatkiem do H3. Dodaje 6 nowych kampanii, nowy zamek , 38 nowych scenariuszy , generator map losowych , chaty jasnowidzów , bramy graniczne , możliwość ustawienia strażników przy kopalniach , edytor map etc.
I Dla twojej informacji "Wrota Żywiołów" są na multi regularnie banowane i jest to jeden z najskuteczniejszych zamków ze względu na podwójny przyrost jednostki 7. poziomu.

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

WIdze, ze czytanie ze zrozumieniec to dla niektorych problem. Napisalem ze sie nie nadaje do multi(wlasnie przez to ze jest ciagle banowany...) Nowe kampanie i scenariusz??? serio dajesz to jako argument?...Co do generatora map czy edytora to mi chodzi o sama forme rozgrywki, a nie calosc jako dodatek rownie dobrze ktos moze powiedziec lepsza muzyka eh. Reszte sie zgodze chaty,bramy i lekki scout(kopalnie).
Na przyszlosc polecam wiecej kultury.

Hadeas

Jak już dla kogoś stanowi problem , to tą osobą jesteś właśnie ty.
Tak , tak wmawiaj sobie. Może ktoś ci uwierzy , iż właśnie to miałeś na myśli.
Napisałeś:
"uwazasz ze sod dal malo? a co dalo AB 1 item i 1 zamek ktory w multi sie nie nadaje" - nie widzę tu ani słowa o rozgrywce.
Eh tak to jest , gdy dzieci zabierają głos w sprawach o których nie mają żadnego pojęcia. I Jeszcze te mierne próby obrony i tekst o kulturze zupełnie od czapy...

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

Jesli musisz sobie cos wmawiac zeby zrobilo Ci sie lepiej to mi Cie szkoda. Doroslym moze nie jestem ale dzieckiem niestety tez juz nie chociaz bardzo bym chcial:D. (22latka juz:( ). Przyznanie innym racji graniczy z cudem w twoim przypadku?

Hadeas

To dlaczego zachowujesz się jak 12-letni bachor , który nie umie korzystać z wyszukiwarki internetowej i wprowadza do dyskusji same kłamstwa?
W czym mam ci przyznać rację , skoro nie napisałeś nic mądrego ani prawdziwego? Czytając posty ludzi takich jak ty , można łacno wywnioskować , że machina ewolucji utknęła w martwym punkcie.

Sam jesteś sobie winien. Publikując post pełen błędów i przekłamań powinieneś dobrze wiedzieć , że będziesz z niego rozliczany.

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

O kurde czlowieku nie wiem czy sie smiac czy Ci wspolczuc :D zaj3biste EGO:D

Hadeas

Nie widzę związku między moim ego a twoim pisaniem głupot. Trolle jednak wszędzie znajdują jakieś dziwne korelacje.
Tak po prawdzie sam sobie jestem winien - niepotrzebnie zaczynałem temat oczekując od ciebie czegoś mądrego.

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

Trolle?;D Ewolucja sie zatrzymala na mnie. Stary co jeszcze ciekawego powiesz na poczatku to mnie wkurzyles ale teraz to po prostu mnie rozsmieszasz :D

Hadeas

Czyli to jednak prawda , że tylko głupi ludzie są na tym świecie naprawdę szczęśliwi.

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

Jestem tak glupi ze nawet nie wiem do czego jest twoj komentarz ale czekam na wiecej. :D Jesli jestes nieszczesliwy i myslisz ze jestes madry to sie grubo mylisz haha.

Hadeas

Skoro już sam doszedłeś do tego , że nie jesteś zbyt bystry to moją rolę mogę uznać za skończoną. Szkoda , że musiałem cię przekonywać kilka postów do takiej oczywistości.

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

Pograzasz sie z kazdym komentarzem. :D Byc takim debilem ktory nie widzi ironii w mojej wypowiedzi to szukac ze swieca.

Hadeas

Po co ci świeca , skoro możesz równie dobrze spojrzeć w lustro? Przecież ty jesteś głupi , to nie żadna ironia , lecz stwierdzenie faktu. Nie walcz z tym , tylko pogódź się.

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

:D Koncze karmic trolla bb

Hadeas

To z głodu umrzesz. Każdy musi coś jeść a z samego powietrza nie wyżyjesz.

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

Co do kultury moze zle sie wyrazilem chodzilo mi o to ze zamiast napisac w sposob normalny "nie masz racji/nie zgadzam sie itp" musisz odrazu pisac "Doinformuj się człowieku , bo aż żal czytać takie bzdury."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones