PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 263
oceny
9,2 10 1 38263
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Pamiętam jak miałam z 5 lat i grałam w nią z tatą. Wtedy nawet nie wiedziałam jaki ma tytuł i
mówiłam żeby pograć ,,w konika'' . Mimo tego że jestem już dużo starsza do tej pory zdarza mi się ją
włączyć i powspominać stare , dobre czasy, przypomnieć sobie mapki, zamki itp. Według mnie 3
część jest najlepsza ! :)

Sindarinn

Moja ośmioletnia siostra również w nią gra i również mówi że "w konika". Niesamowita gra, ma coś w sobie co nie pozwala by się znudziła. Pozdrawiam:)

ocenił(a) grę na 1
Sindarinn

THE LAST OF US.

ocenił(a) grę na 10
Giveraa34

tak tak masz typowo nastoletnie kompleksyt wszyscy rozumieją ;>

Dealric

i musisz go przy tym obrazac

Sindarinn

No i tacy ludzi wywindowali tą grę na 1-e miejscie
Byli mali i grali w "konika" to była jedyna gra w jaką grali bo wtedy to było na każdym kompie
I masa takich "niedzielnych" graczy którzy nie widzieli na oczy nic innego wywindowali tą gre tak wysoko !
Ogólnie lipa, ta gra nie zasługuje na 1-e msc !
Pozdro

ocenił(a) grę na 8
Psyhe

W takim razie czy małe dzieci mówiące na gry ,,konik'' lub podobnie są w stanie wejść na filmweb, zalogować się i wystawić opinię ? Poza tym na jakiej podstawie stwierdzasz że była to jedyna gra z jaką osoby tutaj piszące miały kontakt? Uświadomię Cię : Mylisz się.
Na przyszłość polecam wypowiadanie się jedynie w kwestiach posiadając odpowiednie argumenty.
Również pozdrawiam .

Sindarinn

Ta gra jest stara więc oceniłaś ją po latach z sentymentu jak większość osób, dlatego tak wysoka ocena
Tak zajrzałem na twój profil i masz tam ocenione trzy gry więc mówię !

ocenił(a) grę na 8
Psyhe

Słucham ? Czy w ogóle przeczytałeś moją poprzednią odpowiedź ? Bo wydaje mi się że nie, no chyba że nie umiesz czytać ze zrozumieniem . Na jakiej podstawie możesz stwierdzić po czym oceniłam tą grę ?
Dlatego, że zajrzałeś na mój profil i zobaczyłeś 3 ocenione ? Twoje odpowiedzi są bezpodstawne..
Poza tym to że gra jest stara nie oznacza że jest beznadziejna. Młode pokolenie cały czas ma z nią kontakt. W tym jest cały fenomen!
Czy pomyślałeś chociaż raz , że ludzie mogą mieć inne zdanie niż Ty? Bo czytając te odpowiedzi spokojnie mogę wywnioskować, że nie :)

Sindarinn

Chodzi o to że znam się na grach i uważam że ta gra nie zasługuje na miano gry numer 1 jest wiele lepszych gier !
Tylko ocena Herosów wynika z tego że jest oceniona w sporym stopniu prze tak zwanych "niedzielnych' graczy
I to nie jest tylko moje zdanie ale wiele osób tak twierdzi !

ocenił(a) grę na 8
Psyhe

Ale nie możesz wpływać na zdanie innych. Ta cała dyskusja jest bezsensu,bo Tobie podoba się to a mi tamto. Kwestia gustu.
Każdy ocenia dany film/serial/gre według własnego uznania.

Sindarinn

No dokładnie !
Więc ta gra nie zasługuje na pierwsze miejsce !

ocenił(a) grę na 10
Psyhe

Nie.
Ty uważasz, że nie zasługuje i ubzdurałeś sobie, że jesteś jakimś specjalistą. To jest zasadnicza różnica.

Dealric

Tak twierdzisz bo jesteś przeciwnego zdania jak moje więc to normalne
Ale takich głosów jak mój jest więcej więc sam sobie tego nie wymyśliłem !

użytkownik usunięty
Psyhe

No i może jest więcej takich głosów jak Twój, ale niestety "za" jest więcej niż was. Druzgocąco więcej.

To że jest was więcej nie znaczy że mi nie wolno twierdzić to co wyżej !
Więc skoro tak bardzo się chełpicie tym to nie wiem po co spinacie dupę
Wyraziłem tylko swoją opinie !

użytkownik usunięty
Psyhe

Ale broń boże nie zakazuję Ci niczego twierdzić ani wyrażać swojej opinii!

To nie rozumiem dlaczego mi mówisz o czymś co jest oczywiste i bardzo dobrze o tym wiem
Chcesz się jakoś poczuć fajnie, dowartościować się w ten sposób ?

ocenił(a) grę na 10
Psyhe

Gdybyś umiał wyrazić swoją opinię to nie pojawiłby się problem ;)
Swoją drogą przydatna umiejętność, warto byłoby się podszkolić w tym względzie wreszcie

Dealric

Człowieku ! będziesz robił wszystko żeby mnie dojechać tylko dlatego że mam inne stanowisko w temacie który bronisz !
Po drugie czy ja do ciebie coś pisałem ? bo widzę że się wpier......lasz po raz kolejny do dyskusji !
Ja wiem że wsadziłem kij w mrowisko pisząc negatywnie o grze której bronice i wiedziałem że tu będzie banda fanatyków takich jak ty więc od początku nie miałem zamiaru jakoś specjalnie dyskutować z wami
Napisałem tylko że nie macie racji i ...uja sie znacie !

ocenił(a) grę na 10
Psyhe

Nie dlatego, że masz inne zdanie.
Dlatego, że jesteś małym, zakompleksionym człowieczkiem, który mysli, że zjadł wszystkie rozumy, a tak naprawdę sam się "...uja zna".

Dealric

Jesteś niesamowitym głupcem skoro wydaje ci się że jesteś wstanie oceniać ludzi na podstawie wpisu o głupiej gierce komputerowej.
Tak wiem ! boli cie aż tak bardzo to co piszę więc jedynie co możesz to zacząć wylewać pomyje na mnie, ale na filmwebie to norma hehe

ocenił(a) grę na 10
Psyhe

Jak mówiłem kompleksy ;)
Jeszcze musisz sobie wmawiać, że kogoś boli co piszesz.
Na szczęście nie oceniam cię na podstawie wpisu o gierce, a na podstawie tego jak piszesz o sobie i jak piszesz o ludziach którzy mają inne zdanie. Widzę, musiałem trafić wręcz doskonale skoro tak ci się wezbrało.

Ale nie ma sprawy. Ty wracaj leczyć swoje kompleksiki. Starczy użerania się z tobą;>

Dealric

"Na szczęście nie oceniam cię na podstawie wpisu o gierce, a na podstawie tego jak piszesz o sobie i jak piszesz o ludziach którzy mają inne zdanie"

hehe dobre ! kim ty niby jesteś ? jakimś psychologiem ?
Zarzucasz mi coś a robisz dokładnie to samo żeby poczuć się lepiej !
I piszesz w dodatku to już drugiej osobie w tym temacie, to świadczy że sam masz jakieś kompleksy i problemy ze sobą !
Też mi szkoda marnować czas na tą rozmowę bo do niczego to nie prowadzi
Pozdro

P.s
żyj tam nie martw się wszystko ci się ułoży ;)

ocenił(a) grę na 10
Psyhe

Wiesz, dlaczego on Cię jedzie? Nie dlatego, że masz inne zdanie, tylko dlatego, iż sam się gubisz w tym, co piszesz. Jeden przykład.
"Jest nas wielu, którzy tak uważają"
A potem.
"I co z tego, że was jest więcej?"
Piszesz o wyrażaniu własnego zdania, a masz w d... opinię tych, co lubią tę grę. I dodatkowo ich obrażasz. Nie nadajesz się do dyskusji.
Możesz się znać na grach, w co nie wierzę, ale to nadal tylko opinia, bo to nie mecz, gdzie wynik jest miarodajny. A jeśli polegać na opinii, to nie masz racji.
"P.s
żyj tam nie martw się wszystko ci się ułoży ;)" Nie było nic bardziej mądrego do powiedzenia?

użytkownik usunięty
Psyhe

Zobaczymy za jakiego znawcę się uważasz, podaj mi gry które powinny zajmować trzy pierwsze miejsca, no już.

Hmmm...
Planescape Torment, Fallout, Baldurs-y albo chociaż Final VII powinny być wyżej

NO jest !? zatkało cie ?

użytkownik usunięty
Psyhe

Nie zatkało?

skoro nie miałeś nic innego do napisania to chyba jednak tak

użytkownik usunięty
Psyhe

Tymi ocenami zaprzeczyłeś swojej wcześniejszej wypowiedzi: "Ta gra jest stara więc oceniłaś ją po latach z sentymentu jak większość osób, dlatego tak wysoka ocena" - do tego toku myślenia można by zaliczyć gry które mi wczoraj wypisałeś, przecież wszystkie te tytuły razem z H3 wyszły w latach 1997-2000. ale jednak uważasz, że powinny być wyżej. I don't get it.

No i napisałem jeszcze że te osoby grały tylko w Hereos i nic więcej dlatego taka ocena
Zobacz ile głosów jest oddanych na herosy a ile na tytuły które ja podałem

P.s i co z tego że to są stare gry !? są po prostu lepsze to absolutna klasyka zakładam że spora część osób co wystawia 10 herosom nawet nie grała w te gry

użytkownik usunięty
Psyhe

Ale czemu uwziąłeś się na to Heroes III? Rzeczywiście, ma dużo głosów, ale nie wszystkie są pozytywne. Główną zasługą są pewno dzieci które faworyzują GTA V, ale to nie temat tej dyskusji. Popatrz, że Heroes ma ocenę 9,2 i ponad 19 tysięcy głosów. Planescape: Torment ma 9,0 przy 3,5 tysiącach głosów.

Ja się nie czepiam, że to są stare gry. Mój avatar i nick powinny Ci zasugerować, że lubuję się w jednej z nich i tak na prawdę głównie w takich grach siedzę. Po prostu chciałem zrozumieć, czemu twierdzisz, że Heroes III ludzie oceniają wysoko bo to stara gra i sentyment, a czemu nie napisałeś tak o tamtych grach, skoro są z podobnego okresu, to wszystko :)

Znam tą grę i nie rozumiem jak ta gra może być na pierwszym miejscu po prostu
I znam też parę osób które się nad nią rozpływają, sa to osoby które grały tylko w ta jedną grę bo to kiedyś było na każdym PC prawie
Ludzie którzy nie są graczami ją znają, dlatego taki wniosek mi się nasunął po przeczytaniu pierwszego wpisu w tym temacie

użytkownik usunięty
Psyhe

Okej, już rozumiem.

ocenił(a) grę na 10
Sindarinn

Ja dodam tylko, że zawsze jak przyjeżdża do mnie moja siostra i brat ( 13 i 8 lat ) to zawsze gramy właśnie w trójkę - mam też nowsze części, ale oni nalegają by zagrać właśnie w część trzecią. Coś jest przyciągającego w tej grze ;)

ocenił(a) grę na 10
Sindarinn

Gra jest genialna, ale moim zdaniem jest gorszy klimat niż w 2 i 4 (oprócz nekropolii, fortecy i motywu śniegu). Tam jest zdecydowanie lepsza muzyka i baśniowa grafika.

Sindarinn

Początkujący ale dobry youtuber Renox.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones