PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 292
oceny
9,2 10 1 38292
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Nie mam lajków, więc pewnie nikt nie odpowie, ale ja spróbuję rozwiać parę wątpliwości.

Obok świetnie rozwiniętego i prężnego multiplayera drugim powodem sławy i klasy gry jest GENIALNY edytor map. Prosty, kreatywny, z miliardem opcji. Dzięki niemu wciąż powstają nowe mapy do gry, a póki są nowe mapy (do ściągnięcia za free z wielu stron) fani wciąż będą grać. Same kampanie są tak naprawdę niewiele warte i pewnie dawno o nich zapomniano. Ale wiele map to dalej czysty artyzm i wielkie wyzwanie.

michal.2907

Edytor jest bezsensu, więc nie kłam.

ocenił(a) grę na 10
JohnChance

Piłeś coś? Jak nie, to nie rozumiem tego posta. Sprawdź sobie w necie mapy do H3. Jest ich TYSIĄCE. Chciałoby się ludziom tworzyć nowe, gdyby edytor był bez sensu?

Sam się nim bawiłem, moi znajomi (zupełni amatorzy) też. Wychodziło nam. Ten edytor jest tak prosty i tak wszechstronny, że każdy może stworzyć własny świat. Magia!

michal.2907

Ten edytor jest słaby.

JohnChance

Na twitch duzo Polakow siedzi i w to gra! W tamtych czasach po prostu trzeba bylo zyc jak byl hype na Herosow!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones