PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608443}

Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu

Heroes of Might and Magic III: Armageddon's Blade
9,1 18 468
ocen
9,1 10 1 18468
Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu

Dlaczego NWC nigdy nie udostępniło kampanii i w ogole całego dodatku w wersji pierwotnej - z
Forge. Jeśli nie wydali ich osobno (wersja dla tych którym sie Forge podoba i dla tych którym nie czyli
z Confluxem) bo robotę musieli wykonać podwójnie tak czy siak. Dodatek był bowiem gotowy w
kwestii kampanii (po za ostatnią mapą, przynajmniej tak czytałem) i grywalności kiedy wyciekły szkice
jednostek z Forge i zaczął się zmasowany bojkot. Nawet kilka lat po rozpadzie, NWC mogło
udostępnić dodatek w jakiś sposób, chociażby jako ciekawostkę, żeby fani poznali oficjalne
rozwiązanie historii prowadzonej w Heroesach i Might and Magic.

Mam nadzieję, że owoce pracy nad pierwotnym Armageddon's Blade nie przepadły na dobre, a
gdzies się kurzą schowane od światła dziennego...

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

Miasto prezentowało się naprawde zajebiście - jedyne co budzi u mnie wątpliwosci to Nagaczołgi, bo wyglądało że nie byly jednostkami strzelającymi - musiały atakować wręcz a miały pistolety.

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

Wrota żywiołów i tak były przygotowywane, więc to nie jest tak, że zostały dodane zamiast Forge.
Masowy bojko to przesada, bo ogólna liczba e-maili proszących o usunięcie Forge była mniejsza niż 100.

Krótko mówiąc szkoda, że twórcy przestraszyli się opinii garstki osób :(

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

NWC nie mogło udostępnić Forge, bo po upadku 3DO prawa do Homm kupił Ubisoft i pewnie w umowie mieli zapisane, że wszystkie prace na Heroes 3 będą do nich należeć.

ocenił(a) grę na 10
GuTeK_696

Ostatnio wyszło szydło z worka, że niezupełnie.

Ubisoft wypuścił teraz remaster "HoMM3:Restoration of Erathia" i mówi, że "Armageddons Blade" i "Shadow Of Death" nie zremasterują bo NWC nie udostępniło im kluczy źródłowych, czyli wydawałoby się dosyć podstawowej rzeczy, jeśli chodzi o prace nad Heroes wykonane przez NWC.

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

Nie chce mi się wierzyć, że to prawda.
Pewnie jeśli Remaster dobrze się sprzeda, to jakimś cudem odnajdą zagubiony kod i dodadzą dodatki jako dlc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones