PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698802}
7,7 2 070
ocen
7,7 10 1 2070
Kingdom Come: Deliverance
powrót do forum gry Kingdom Come: Deliverance

Za zapowiedzi wynika że będzie to coś w stylu TES tylko że w realistycznym świecie bez magii itp, tylko w normalnych historycznych klimatach. Mam nadzieję że inni producenci sandboxowych cRPG podchwycą pomysł i będzie więcej takich gier tego typu nie tylko o średniowieczu ale mogły by być o starożytności, dzikim zachodzie itp.

frycek49

Nie tylko ty nie możesz się doczekać :) Zapowiada się lepiej od skyrima i mam nadzieję, że będzie lepszy :D

ocenił(a) grę na 5
Aurona

Nie wiadomo co Bethesda wykombinuje, która ponoć zbiera programistów na nowej gry. Szykuje się ciekawy pojedynek na scenie growej. Było by ciekawie jak by mistrzowie zostali zdetronizowani.

frycek49

jak dla mnie to skyrim totalnie wymięka przy tym :) Czas pokaże.

AVVOL

Zauważył ktoś, że skyrim ma masę bugów, a taka Mafia II nie ma ich (prawie) wcale? Słowianie robią lepsze gry od Amerykanów, jak widzę.

Aurona

Skyrim to nie jest amerykańska gra. Ponadto nie wiem czy bugi są wyznacznikiem tego, że gra jest lepsza lub gorsza od innej. Na pewno jest godne pochwały to, że grę wydaje się po przetestowaniu wszystkiego. Faktycznie niektóre firmy mają tendencję do wydawania gier z mega dużą ilością bugów, oby tylko jak najszybciej nachapać się hajsu póki hype trwa :) Nie jest to jednak cechą wszystkich amerykańskich firm.

AVVOL

Skyrim jest amerykańską grą. Mój błąd :)

frycek49

W stylu TES? Absolutnie nie. Mamy cut scenki w zadaniach, nasza postać nie jest niema, każde zadanie jest ręcznie pisane i mamy wybór jak go zrobić, cały świat nie jest od razu udostępniony. Do Tesa tu nic nie jest podobne. Gameplay i mechanika bardziej przypomina Wiedźmina 2 z bardziej otwartym światem lub Wiedźmina 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones