PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611198}
8,0 5 097
ocen
8,0 10 1 5097
L.A. Noire
powrót do forum gry L.A. Noire

Nastepna Czesc

ocenił(a) grę na 9

Gdzie i kiedy powinna dziac sie kolejna czesc tej "serii" ?
Wasze propozycje :)

użytkownik usunięty
PraskiKinoman

Koniecznie lata 80te i Miami ^^

ocenił(a) grę na 9

Chicago lat 20 i 30 albo Nowy Jork lat 70 wzglednie San Francisco przełomu 60 i 70

ocenił(a) grę na 10
PraskiKinoman

Dokladnie! I jeszcze zeby w nowym jorku protoganista byl weteranem wietnamu.

maciek_72_2

nie wróżyłbym z tego nic najciekawszego co innego miami/floryda 80 i do tego oczywiście kolumbia te sprawy

ocenił(a) grę na 8
PraskiKinoman

Propozycje ciekawe ale wtedy gra już nie mogła by mieć w nazwie "Noire", chociaż w grę sandboxową osadzoną w San Francisco lat 70, może do tego wzorowaną do pewnego stopnia na Brudnym Harrym bardzo chętnie bym zagrał. Ale jeśli kontynuacja kiedykolwiek powstanie to stawiał bym tylko na N.Y albo Chicago pomiędzy latami 30 a 50 XXw.

PraskiKinoman

Developer gry Team Bondi przestał istnieć, a sama gra była robiona 7 lat i była bardzo kosztowna, w tym momencie są małe szanse na sequel. Nawet jeśli Rockstar posiada prawa do gry i tak jest zbyt zajęty GTA 5. Jak sami mówili "we don't always rush to make sequels" (nie zawsze spieszymy się z robieniem sequeli).

ocenił(a) grę na 9
crazy_race

Rockstar ma prawa i robił gre z Bondi które zostało wydymane i zbankrutowało ;). sequl moim zdaniem jest bez sensu po takim zakończeniu.

ocenił(a) grę na 9
Fosterr

Bondi robi nową gre.. ;D

ocenił(a) grę na 8
PraskiKinoman

Polska, głęboki PRL, bohaterski porucznik Borewicz dzielnie stawia czoła agresywnym, uzbrojonym pijakom, ćpunom, gwałcicielom, mordercom i rozlicznym amatorom cudzej własności.

ocenił(a) grę na 7
BelzeBoobies

Ja czekam aż zrobią Assassyna w Polsce...

ocenił(a) grę na 6
Kulasisko_Pospolite

biorąc pod uwagę, że ostatnie części opowiadają o członku średniowiecznego bractwa zabójców z dzisiejszego Iranu, który beztrosko sobie hasa po Ameryce epoki kolonializmu, to powiem, że jest to nawet prawdopodobne.

ocenił(a) grę na 7
KingNothing88

Wiem, ale nie wiem gdzie w twojej wypowiedzi jest argument za tym... Co fabuła III części ma do tego?

ocenił(a) grę na 6
Kulasisko_Pospolite

Do ma do tego, że sie kupy nie trzyma :)

ocenił(a) grę na 7
KingNothing88

Powiedziałbym że się trzyma. Powiedz dokładnie - co takiego się nie trzyma kupy?

ocenił(a) grę na 6
Kulasisko_Pospolite

"opowiadają o członku średniowiecznego bractwa zabójców z dzisiejszego Iranu, który beztrosko sobie hasa po Ameryce epoki kolonializmu"

ocenił(a) grę na 7
KingNothing88

Teraz widzę że popełniłem łąd - żle przeczytałem twoją pierwszą wypowiedż. Myślałem że mówisz że nie jest to prawdopodonme.

Niemniej... Nie rozumiem czemu twierdzisz że III część się kupy nie trzyma...
Przecież wszystko jest wyjaśnione co jak i dlaczego...
Jest to fikcja - nie musi być realistyczna - ważne że jest ciąg przyczynowo skutkowy. W świecie gry jak najbardziej wszystko się kupy trzyma

użytkownik usunięty
PraskiKinoman

Polska.Czasy obecne.Posterunkowy Kowalski trafia do posterunku na patologicznej dzielnicy w jakimś większym mieśćie.Odnośi sukcesy w drobnych sprawach.Do czasu jak przypadkowo rozbija gang/kartel narkotykowy gimnazjalistów.Bohater awansuje do lepszych wydziałów gdzie rozpoczyna walke z mafią i skorumpowanymi politykami a także odkrywa prawde skrywana od kilkunastu lat.Jego kariera pnie się ku górze tylko po to zeby spaść z samego szczytu....

ocenił(a) grę na 8

Miami lata 80 albo teraźniejsze w stylu Dextera

ocenił(a) grę na 9
PraskiKinoman

Szanghaj, lata 30te - to co Team Bondi miał zrobić w Whore of orient, tylko z Colem Phelpsem...

ocenił(a) grę na 8
PraskiKinoman

L.A. Noir New York

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones