PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611198}
8,0 5 097
ocen
8,0 10 1 5097
L.A. Noire
powrót do forum gry L.A. Noire

spoiler spoiler spoilerspoiler spoilerspoiler spoiler spoilerspoiler spoilerspoiler spoiler spoilerspoiler spoiler

We wszystki sprawach w wydziale zabójstw, Cole Phelps rozwiązuje wszystkie 5, czy 6 spraw źle łapiąc niewinnych, dopiero w ostatniej łapie tego prawdziwego, od czarnej dalii. Chiałem zauważyć, że w każdej z tych spraw jest bar i coś z barmanem. Zabójca jest barmanem. Spotyka się go w pierwszej sprawie. Jak już wie się, że to on rozwiązując drugi raz jakąś sprawę można sobie wyobraźić jak dokonał tych zbójstw.

Ale mimo, wszystko 5 spraw było źle rozwiązanych.

ocenił(a) grę na 10
fightClub

dla kogoś kto zna dobrze angielski było wszystko jasne.

ocenił(a) grę na 8
nakati_snake

dla mnie jest wszystko jasne tylko chodzi o to, że twórcy w każdej z 5 spraw w wydziale zabójstw nie dają możliwości złapania prawdziwego mordercy

fightClub

A po co mieliby taką możliwość dawać? Przecież to liniowa gra. Złapanie go wcześniej skróciłoby grę o wiele spraw. A nawet jeśli te sprawy by zostały to miałyby mniejsze napięcie, bo i stawka byłaby mniejsza

użytkownik usunięty
nakati_snake

Ja z dość przeciętną(słabą) znajomością angielskie się nawet skapnąłem

nakati_snake

Kolejny z nosem do góry.
Panie, po co ta duma? ;)
OP zrozumiał po angielsku, ale jego przemyślenie było jak najbardziej sensowne

raveleina

Z angielskim nie mam żadnego problemu, wszystkie dialogi były dla mnie zrozumiałe, ale nie wpadłem na rozwiazanie zagadki...

fightClub

Wątek poprowadzony bardzo przyzwoicie, typowy seryjny morderca znany nam z popkultury, zostawiający liściki, cytujący dzieła sztuki etc, ale faktycznie problemem jest fakt, że we wszystkich pięciu sprawach oskarżyliśmy niewłaściwe osoby. Tymczasem po zabiciu barmana nasi bohaterowie oczekują medali i splendoru w mediach ;) Dziwna sprawa, prędzej odetchnąłbym z ulgą, że zwolnią niewinnych i na spokoju zajął się sprawą aniżeli cieszył się, że raptem naprawiłem swoje fatalne błędy, które nieomal doprowadziły do uśmiercenia przypadkowych ludzi.

A wątek baru faktycznie przewija się kilkukrotnie, niekiedy bardzo dyskretnie, w jednym zdaniu ktoś np. wspomina, że pracował minionej nocy z kimś tymczasowym z agencji i tyle ;) Koniec informacji.

ocenił(a) grę na 10
Baphomet

A to nie bylo tak, ze ci ktorych wczesniej przymkneli i tak cos mieli na sumieniu? :D

Qjaf

Jasne, ale nie były to sprawy godne stryczka ;)

ocenił(a) grę na 9
Baphomet

Ale chyba była mowa o tym że tamci zamknięci wszyscy mają być wypuszczeni. Chyba

MateuszMTZ

Tak. Ale wciąż mówię o postawie naszego policyjnego duetu, który oczekiwał nagród zamiast brać na klatę błędy i odetchnąć z ulgą, że odkręcono ich wpadki i niewinni nie zostaną powieszeni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones