PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788155}
8,0 3 652
oceny
8,0 10 1 3652
Life is Strange: Before the Storm
powrót do forum gry Life is Strange: Before the Storm

Kolejna część ..

ocenił(a) grę na 10

Kolejna część genialnej gry ,po prostu uwielbiam może po tym jakaś kontynuacja fabuły? :D

ocenił(a) grę na 10
Nonamek3

Obawiam się, że to będzie koniec przygód Chloe, Rachel i Max :/ Twórcy wspominali, że będziemy mogli zagrać w dodatkowym epizodzie Maxine po raz ostatni. Nie mam bladego pojęcia co oni wykombinują potem, lecz wierzę w ich twórczość :)

MaxSir

Dokładnie. Myślę że ewentualne LiS 2 będzie grą z zupełnie nową fabułą i bohaterami.

ocenił(a) grę na 9
Nonamek3

Trudno by było zrobić kontynuację ponieważ w 1 części Chloe albo ginie albo przeżywa w zależności od naszego wyboru, więc trudno by to było wykonać :/

ocenił(a) grę na 8
Rrouge

To żaden problem. Wybrnęli z tego np. twórcy The Walking Dead. Na koniec jednego z poprzednich też od nas zależało kto przeżyje i w zależności kogo wybraliśmy tak szła fabuła naprzód.

ocenił(a) grę na 9
Jacob007_filmweb

Tak ale jednak myślę że z tym sporo roboty by było, musieliby stworzyć dwie spore wersje, jedną dla osób które wybrały śmierć chloe - gdzie miasto jest uratowane i ludzie tam żyją i nie ma chloe i z wybraniem zagłady miasta gdzie miasto zostało zdewastowane a chloe jakby nie było z którą było mnóstwo gry i dialogów żyje, wyszły by z tego dwa zupełnie inne wersje niemalże jak 2 inne gry, więc sporo by z tym musieli powymyślać i pokombinować, to zajęło by trochę czasu. W TWD jest według mnie troszkę inna sytuacja.

ocenił(a) grę na 8
Rrouge

No tak, ale nie jest to niewykonalne. Ja osobiście wybrałem zagładę miasta i ocalenie Chloe. W końcu po tym jak Prescott zabił Chloe to jego rodzina by opuściła to miasto. Więc i tak by upadło. Tak więc bardzo bym chciał poznać dalsze losy Max i Chloe. Tak mówiąc prywatnie ostatnio zacząłem pisać na ten temat książkę. Może coś mi z tego wyjdzie. W końcu w tym przypadku to nie plagiat.

ocenił(a) grę na 9
Jacob007_filmweb

Nie jest, ale mimo wszystko jakoś mam małe bardzo nadzieje na coś takiego, właśnie z uwagi ile by potrzebowało wkładu i wszystkiego, jedna historia z max i chloe oraz drugia wersja w której chloe nie żyje, no naprawdę by to trudne było :/ ja osobiście nie widzę tego tak pozytywnie, co do wyboru sam wybrałem ocalenie Chloe ponieważ pokochałem tę postać a większość ludzi w tym mieście i tak miałem delikatnie mówiąc wywalone xD podobnie jak "zrobiłem" z Max i Chloe lesbijki, no a co do książki, chętnie bym przeczytał ;)

ocenił(a) grę na 8
Rrouge

O ile ją wydam. Ale czekaj. Max i Chloe były przyjaciółkami nie lesbijkami. To by wszystko popsuło. Kobieca przyjaźń, a męska to dwie różne rzeczy. My jako faceci nie rozumiemy tego i raczej nie zrozumiemy.

ocenił(a) grę na 9
Jacob007_filmweb

Tak, ale w grze była opcja zrobić tego też inaczej z danymi wyborami ;D tak jak każdy gra inaczej tak i ja grałem "swoją" drogą xD Wiem doskonale że były przyjaciółkami od początku ale jeśli np: wybierze się dane wybory (a wybory w końcu należą do każdej osoby) to można zrobić właśnie to co piszę. Wszystko to kwestia wyborów które w grze podejmujemy. Grę przechodziłem dwa razy raz normalnie i drugi raz na mniej poważnie właśnie robiąc to xD

ocenił(a) grę na 8
Rrouge

Można sprawić, że będą parą? Serio? No można pocałować Chloe, ale że aż parą?

ocenił(a) grę na 9
Jacob007_filmweb

Tak, można sprawić że max pocałuje chloe, później trzeba jeszcze parę wyborów powybierać tylko nie pamiętam dokładnie których (ale na youtube jak pamiętam chyba nawet był filmik pokazujący), np: w wyborze czy iść tam z jakimś tam kolesiem czy zostać z chloe - zostać chloe i jeszcze parę takich niby nic nie znaczących i w zakończeniu niezależnie od tego które sie wybierze to chloe w swoich słowach użyje słowa "pokazałaś mi swoją miłość" i zamiast przytulenia się pocałują na pożegnanie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones