PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738810}
7,8 1 998
ocen
7,8 10 1 1998
Little Nightmares
powrót do forum gry Little Nightmares

Gra wydaje mi się zrobiona w podobnym stylu, tyle że jeszcze lepiej i dokładniej wykonana. Jakie macie wrażenia z gry?

Rrouge

tak jest zrobiona w tej tonacji. Naprawdę świetnie zrobiona podobnie jak Inside. Limbo jeszcze raczkował i nie był tak dopieszczony.
Mały gameplay [www] bit. ly[/] gtxlive z mojego drugiego kanału @powergtxgamers
Pozdro

Rrouge

Gdybym nie grał w Inside, pewnie zrobiłaby na mnie lepsze wrażenie. Przez większość czasu wieje nudą. Tylko ostatni akt jest ciekawy.

ocenił(a) grę na 7
Patty Diphusa

Mamy już z takich przygnębiających platformówek Limbo 2011 i Inside 2016 od studia Playdead oraz
Little Nightmares 2017 od Tarsier Studios.

A już zapowiedziano Little Nightmares II na 2020 rok oraz nową grę studia Playdead na razie bez tytułu,
ale z udostępnionych screenów wygląda, że poziom wizualny zbliżony będzie do Inside.

ocenił(a) grę na 5
Rrouge

Gram w gry od 1988 roku, ostatnie 10 lat dość mało, lecz powiem szczerze, że gra jest banalnie prosta, niczym nie zaskakuje, zagadki w najniższych wymaganiach, właściwie polegają tylko na skradankach. I gra jest zaskakująco krótka. Jak na platformówkę wykonawcy poszli po najniższej linii oporu, bo jednak sam klimat (też nie najwyższych lotów) nie może kształtować dobrej oceny tej gry. Z perspektywy pomysłów, które już widziałem, to nawet pierwsze Prince of Persia dawało więcej radości z gry (jako reprezentant gatunku), a o niedawnych LIMBO i INSIDE nie wspominając. LIMBO nadal jest wzorem dla platformówek typu thiller/horror. LN nie podołało rywalizacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones