PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775439}
6,9 239
ocen
6,9 10 1 239
Marvel's Guardians of the Galaxy The Telltale Series
powrót do forum gry Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series

Dlaczego Telltale zdecydowało się zmienić komiksowy styl *gdzie tutaj by to akurat jak najbardziej pasowało* na takie coś? Przecież ta grafika wygląda jakby to była jakaś syfska gra dla dzieci...Ten kanciasty, bajkowy Groot i Rocket albo Simsowy Star Lord...nie wiem kto gorszy.

Tortuga033

Fakt grafika jest masakryczna, ale moim zdaniem wygląda o niebo lepiej niz w The Walking Dead A New Frontier.

Tortuga033

Mnie szczególnie fascynuje makijaż Gamory tutaj, wciąż się zastanawiam co autor miał na myśli robiąc to w ten sposób.
Pewnie, grafika jest...no zła jest, ale mnie to jakoś aż tak strasznie nie przeszkadza w grze, aby historia była dobra. A póki co nawet nie było źle, bynajmniej dla mnie.

Taylorchristie

Te żółte kółka są wyjątkowo paskudne na tle tej Gomorrowej zieleni.
Grafika nie uwiera tak bardzo, jeśli fabuła daje radę. Tutaj póki co jest nieźle, więc jakoś tą kreskę jestem w stanie zdzierżyć.

użytkownik usunięty
Tortuga033

Czyli jestem jedyny, który co chwila łapał się na stwierdzeniu, że to najlepiej wyglądająca gra od Telltale do tej pory? Tekstury i animacje są świetne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones