PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 156
ocen
8,8 10 1 19156
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

Świetna produkcja.

ocenił(a) grę na 9

Wzięło mnie coś na zapoznanie się z Mass Effect 2 bo zwyczajnie szukałem dobrej gry z konkretną fabułą no i kosmiczna dwójeczka nie zawiodła na prawdę solidna bardzo dobra produkcja z świetną grafiką i całą otoczką jednak po ukończeniu gry czuje taki nie dosyt,czegoś mi brakowało ale nie wiem do końca czego?Na pewno szkoda że nie powstał jeszcze żaden rpg który nasze wybory traktował by na prawdę poważnie dlatego że grając wcześniej Mass Effect 3 nie czułem by decyzja o pozostawieniu bazy Zbieraczy była ważna gdyż to i tak w niczym by nie pomogło zarazem gdyby pomogło to trudno byłoby twórcą to uwzględnić w trójce dlatego dla mnie te wybory zawsze są takie trochę przereklamowane :/.Ale grę oczywiście polecam i oceniam na mocarną 8.5/10.Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Też chciałbym zagrać kiedyś w taką grę która naprawdę uwzględnia wybory gracza i maja one konsekwencje i duży wpływ na świat gry. Niestety technologia raczej na to nie pozwala . Za dużo było by przy tym roboty

ocenił(a) grę na 9
Danio31b

Dokładnie za dużo byłoby przy tym roboty ale może kiedyś jakaś solidna firma stworzy taką grę i będzie ją dopracowywała,pieściła i wydawała kolejną części co 4-5 lat jak to robią twórcy GTA.Jednakże nie ukrywajmy że to mało prawdopodobne,choć!!! konsumenci mają duży wpływ na to wszystko a kiedyś wymagania graczy będą na pewno większe więc kto wie ;).

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Kiedyś być może

ocenił(a) grę na 9
Danio31b

"Kiedyś być może" -czyli pewnie wtedy kiedy nas będą obżerać wormsy haha ;D.Taki ponury sucharek ;) Elo

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

Trochę stara gra, co prawda, ale decyzje podjęte w Chrono Triggerze wywierają spory wpływ na otaczający świat i zakończenie.

ocenił(a) grę na 10
kosobi

Dzięki za polecenie ,a,ze stara to mnie nie obchodzi, bo nie gram dla grafiki :)

DemiaN

Dobra gra. Najlepsza ze wszystkich części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones