PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 477
ocen
8,5 10 1 15477
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Nie wiem jak inni, ale grając w ME naprawdę zależało mi na głównym bochaterze,jego drużynie i budowaniu relacji z npc. W Wiedźminie od początku gdyby mi kazali wybrać czy zabić Zoltana czy Jaskiera to ubił bym obu bez mrugnięcia okiem i zupełnie by mnie to nie obeszło. Sama postać Geralta w porównaniu do Sheparda też wypada blado co prawda ma więcej do powiedzenia ale zwykle są to gburowate odzywki. Przez całą część 1 i 2 zupełnie nie odczułem najmniejszej sympatii do żadnego z bochaterów pierwszo czy drugo planowych w Wiedźminie podczas gry w ME praktycznie historia każdego była mniej lub bardziej poruszająca.

ocenił(a) grę na 10
RadoslawKamil

... ale Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że odzywki Geralta wynikają z tego, że Sapkowski tak napisał jego postać? Czemu Geralt ma być taki czarująco uprzejmy, blablabla, jeżeli wszędzie wokół, nawet jeżeli pomaga ludziom, ratuje ich od zła, potworów, bandytów i wszystkiego innego, to wszyscy wytykają go palcami, wyklinają, szczują psami, itp.? Plus - od początku. Od początku to się poznaje te wszystkie postacie, więc nie znając żadnej z nich to i ja bym pewnie się nie przejmowała, czy zginą, czy nie. I przez to mniej więcej śmierć Jenkinsa na początku ME1 nie była jakimś wielkim żalem dla mnie - dziada znam kilka linijek tekstu. Także więc - Chyba jednak ostaję przy wiedźminie, aczkolwiek, jeżeli mówimy o ulubionej serii S-fi to ME 1-3 będzie dalej

Aurona

Czy w książkach każda jedna postać była beznadziejna i nie do polubienia? Nie sądze. Jeśli już Geralt ma być odpychający, gburowaty to chociaż reszta mogłaby się jakoś dać rozumieć. Wszystkie postacie w Wiedźminie od 1 do 3ciej części są źli. Nie ma wyborów dobrych, bo każdy wybór jest zły. Może taka miała być konwencja ale przez to gra jest nieprzyjemna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones