PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607023}
8,5 23 575
ocen
8,5 10 1 23575
Max Payne
powrót do forum gry Max Payne

Arcydzieło...

ocenił(a) grę na 10

Tak jak rzadko grywam w gry komputerowe, tak bardzo się cieszę, że zagrałam w Maxa Payne'a. Przyjemność z gry była nieziemska, historia pochłonęła mnie bez reszty, a klimat dosłownie wylewał się z ekranu. Max jest zabójczo (dosłownie) wyrazistą postacią, której charakteru dodatkowo nadał niski głos pana Pazury. Grywalność też jest niesamowita, a arsenał broni szeroki. I oczywiście widowiskowy bullet-time. Remedy nie zawiodło mnie po raz kolejny. Nie mogę się doczekać zagrania w kontynuacje, chociaż do trójki, innych twórców, podejdę z rezerwą.

ocenił(a) grę na 10
Pink_Phink

Właśnie zagrałam sobie ponownie, na poziomie trudności Twardziel. Może to kwestia tego, że już znam grę, ale ta rozgrywka wydawała mi się łatwiejsza niż rok temu na Ściganym... Aczkolwiek parę razy miałam kłopot z bossami lub tłumem przeciwników. Tak czy inaczej, gra niesamowita. Moje ulubione poziomy to Ragna Rock i D6 ♡

ocenił(a) grę na 10
Pink_Phink

Gdy zagrałem w tą grę pod koniec września 2001 roku to było coś.
Gra miała świetną oprawę audiowizualną. Jedna z pierwszych gier w DX 8.
Do tego mroczny styl graficzny. Gęsty klimat. Świetne dialogi.
Jedna z pierwszych gier po polsku. Ciekawa fabuła. Dobrze zaprojektowane lokacje.
Wyrazisty bohater. Dopracowana produkcja.

ocenił(a) grę na 9
Pink_Phink

Polski dubbing wydawał mi się całkiem ok, ale w oryginalnej wersji klimat wylewa się z monitora i głośników i przesiąka mózg.

ocenił(a) grę na 10
AsfaltZ

Cóż, mi niezbyt odpowiada głos głównego bohatera w oryginalnej wersji. Podejrzewam, że jednak postacie drugoplanowe spotkał lepszy los.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones