PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609216}
9,0 3 086
ocen
9,0 10 1 3086
Metal Gear Solid 3: Snake Eater
powrót do forum gry Metal Gear Solid 3: Snake Eater

MGS 3 to zdecydowanie jedna z najlepszych gier w historii. Jasne można znaleźć kilka
błędów jak np. momentami kiepska kamera. Snake Eater przede wszystkim miażdży
fabułą, która jest najlepsza w całej serii. Posiada również jedną z najbardziej
wzruszających scen w historii elektronicznej rozgrywki. Również zakończenie jest
zaskakujące i powoduję opad szczęki na podłogę. Krótko mówiąc w mojej hierarchii MGS
3 dorównuje poziomem genialnemu pierwszemu Metal Gear Solid.

ocenił(a) grę na 9

Tak i jeszcze raz tak! Fabuła i bohaterowie to najmocniejsze strony całej serii. Te rozważania moralne i filozoficzne, odniesienia do historii, wyścigu zbrojeń, zabójstwa Kennedy'ego. Co do końcówki to powiem, że bardziej doceniłem Ocelota i jego wkład w całą historię. Jednak spotkanie z pierwszą częścią na PSX'a jest przeżyciem nie do opisania. Sam to rozumiesz chyba doskonale.

ocenił(a) grę na 10
kaioken26

true brother.... jedna z najlepszych gier w historii świata gier...łza się w oku kręci pod koniec gry/

jak dla mnie wszystkie czesci sa mega!! :) nie moge sie doczekac zagrac w 5 tke :)

Tony21

Ciekawi mnie jak to jest z fabułą piątki. Nie grałem w Peace Walker, a podobno 5 jest z nim mocno powiązana.

użytkownik usunięty
Tony21

Piątka podobno stawia o wiele mniej na fabułę, a więcej na rozgrywkę. Zobaczymy jak to wyszło, ja na pewno zagram, choć boję się, że mój PC tej gry nie uciagnie :)

Tony21

napisze cos na ten temat jak osobiscie zagram , bo do tej pory musze pierw prace inzynierska oddac :P i tylko znam z letz playofow z youtuba :P potem kupuje PS 4 i MGS 5 :D ps ja tez nie gralem w peace walkera- tylko w 1-4 na playstation systemach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones