PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609211}

Metal Gear Solid

Metaru Gia Soriddo
8,9 5 738
ocen
8,9 10 1 5738
Metal Gear Solid
powrót do forum gry Metal Gear Solid

Dziwię się, że żadna z wytwórni nie podejmie tak kasowego tematu jakim byłby MGS na dużym ekranie albo się mylę i już ktoś nad tym pracuje...
Jakich aktorów obstawiacie w obsadzie?

ocenił(a) grę na 10
ruffio_filmaniak

Hideo Kojima mówił, że już pracują nad adaptacją mgs'a na duże ekrany. Nie wiem czemu ale mi się zdaje, że może to być porażką. Ja jak pomyśle te wszystkie rzeczy i zmieścić w przeciągu mniej więcej dwóch godzin. Matko boska. Ale to ciekawy temat. Pożyjemy zobaczymy.

użytkownik usunięty
Renevua

Też mi się jakoś to wszystko średnio widzi. Mam nadzieję, że nie zrobią z tego prostej i banalnej historyjki.

ocenił(a) grę na 10
ruffio_filmaniak

sama gra jest świetnym filmem (gra się w nią jakby się oglądało dobry film) i zawiera multum przerywników widedo, więc po co film, który zapewne zawiedzie wszystkich fanów

ocenił(a) grę na 10
krimo7

Jeżeli adaptacja filmowa okazałaby się przysłowiową "kupą" To prawdziwi fani MGS'a szybko by o niej zapomnieli i pozostali przy grze... ale co szkodzi zobaczyć film ? Ja szczerze mówiąc poleciałbym na to w dzień premiery do kin, z ciekawości :)

ocenił(a) grę na 10
Pancziks

Zapewne sam bym poleciał w dzień premiery, ot tak z czystej ciekawości :)

ocenił(a) grę na 10
krimo7

Dokładnie. Zwłaszcza, żę po ekranizacji tekkena, jestem sceptyczny do takich przedsięwzięć.

ruffio_filmaniak

Nie chciałbym obejrzeć filmu z MGS. Mam już przykre doświadczenia po Resident Evil i Silent Hill.

Simba89

Akurat co do Silent Hill mógłbym polemizować. Nigdy nie przepadałem za horrorami jeśli chodzi o propozycje dla graczy. Ale pomimo to film bardzo mi się podobał. Residen Evil nie widziałem i mnie nie ciągnie żeby zobaczyć. MGS - trochę inne klimaty. Mnie osobiście marzy się aby za pełny metraż wzięli się twórcy Mangha. Generalnie jestem pod wrażeniem Animatrix, Apleseed czy Ghost in the Shell. Oni jedni nie mogliby tego zepsuć. Takie mam wrażenie

ruffio_filmaniak

Znając życie to Snake byłby super Pudzianem, który stu strażników rozwalałby jednym ciosem. Już wolę znowu pograć. Tak jak zauważył krimo sama gra jest jak film.

ocenił(a) grę na 10
Simba89

A tak nie jest ? :D

SensationTMF

No chyba nie bardzo. Strażników lepiej zabija się po cichu, bo w otwartej walce z nimi długo nie pożyjesz.

ocenił(a) grę na 10
Simba89

Dla mnie dobre filmy po za ostatnimi dwoma częściami RE

ocenił(a) grę na 9
ruffio_filmaniak

Sam MGS jest adaptacją w całkiem dużej mierze filmu "Ucieczka z NY/LA". Kiedyś oglądając te filmy sam znalazłem wiele nawiązań.

ocenił(a) grę na 10
Predat0r_X

To raczej garść nawiązań niż adaptacja :)

ocenił(a) grę na 10
ruffio_filmaniak

Christian Bale jest wielkim fanem serii MGS, mógłby zagrać

ocenił(a) grę na 10
Konstanty_Makiela

Fabuła jest zbyt skomplikowana i rozbudowana,żeby pomieścić to w jednym filmie.Musieliby by zrobić co najmniej 2 części.
Życzyłbym sobie film na podstawie jedynki rzecz jasna.

ocenił(a) grę na 10
mackal83

jak film to tylko jedynka, ale tak szczerze to po co robić ten film, mi sama gra starczy

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
dawidtsy

po h.j film, jak ta gra jest najlepszym filmem

ocenił(a) grę na 9
ruffio_filmaniak

I tak będzie ssało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones