PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608445}
8,3 26 239
ocen
8,3 10 1 26239
Need for Speed Most Wanted
powrót do forum gry Need for Speed Most Wanted

Zajebiście grywalny. Ale się jeździło SLRem. hehe To prowadzenie, ten ryk silnika. Coś wspaniałego. Grafika na poziomie, sterowanie typowo zręcznościowe mające mało wspólnego z realizmem ale mam to gdzieś. Liczy się zabawa a ta jest tutaj przednia.

Nie wiem czy nie odświeżę.



ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Zdecydowanie najlepszy NFS,warto wspomnieć o rewelacyjnym soundtracku

https://www.youtube.com/watch?v=zK5Dw7j1QZM

Natomiast samochody brzmią lepiej niż w Gran Turismo 6,między obiema grami prawie 10 lat różnicy...

ocenił(a) grę na 5
Psycho_Daddy

ojoj... soundtrack to tutaj jest dużo gorszy niż w U2, ale ja wolę rocka, więc pewnie dlatego. Swoją drogą, dla mnie MW jest strasznie nużące... To nabijanie punktów w rankingu doprowadziło, że znudziła mi się jak byłem na 5 miejscu

ocenił(a) grę na 10
mosakovsky

Co MW nudny?

ocenił(a) grę na 10
Brian_1244

Ja oceniam ją na 10

STAMiNA

Do pobrania za darmo:
http://lowcygier.pl/darmowe/need-for-speed-most-wanted-za-darmo-na-origin/

CyboRKg

Niestety to nowa wersja. Darmowa podstawka do platnych dodatkow :/

ocenił(a) grę na 9
CyboRKg

Tak. Pomyliłeś gry. :)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Najlepiej mi się jeździ zdecydowanie Carrerą GT, przyspieszenie do 300 km/h dosłownie w moment i to idealne prowadzenie. Miazga! :D

ocenił(a) grę na 10
badzio343

Najlepszy NFS

ocenił(a) grę na 7
Brian_1244

Nie do końca, bardziej mi się podobał Underground 2 ze względu na większe możliwości tuningu i Carbon za muzykę, choć Most Wanted wydaje się najlepszy graficznie i jakby miał mniej bugów, co kto woli :)

badzio343

NFS : Underground 2 za klimat nocnych wojazy po mieście, free roaming czyli wolna jazda. Most Wanted kojarzę jako barwną szarojesienną następczynie o zwiekszonym poziomie trudności

ocenił(a) grę na 7
djadamus

Most Wanted też miał fajny freeroam, ale wiadomo, każdy wolał wyścigi z menu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones