PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608445}
8,3 26 231
ocen
8,3 10 1 26231
Need for Speed Most Wanted
powrót do forum gry Need for Speed Most Wanted

Most Wanted 2005 r., nie jakieś nowe gunwo.

ocenił(a) grę na 10
pchelus

Nowy Most Wanted, Hot Pursuit są głupie głównie dlatego że nie można tunningować swoich samochodów.

ocenił(a) grę na 10
kacper4008

popieram

ocenił(a) grę na 10
Piotrek_1099

i niemego uwierzyć że ta świetna gierka za rok kończy 10 lat już

Piotrek_1099

Most Wanted, Carbon, Underground 2, najlepsze nfs:)

ocenił(a) grę na 9
Pawlovsky

Carbon, totalna porażka moim zdaniem. Dla mnie zawsze pozostanie NFS: Most Wanted :)

NoticeMeSenpai

Dla mnie Carbon najlepszy nfs:) dla większości kolegów to Most Wanted, ale każdy jest zdania , że nowe to porażki, poza tym fajnie wrócić do takich starych gierek:)

użytkownik usunięty
NoticeMeSenpai

Dla mnie Carbon jest świetny, ale byłby jeszcze lepszy, gdyby EA pozwoliło twórcom dokończyć pewne jej zawartości. Z początku głównym miastem gry było San Juan, a nie Palmont. Ale EA kazało się spieszyć, więc porzucili pomysł i zajęli się właśnie Palmontem. Do dziś można rozegrać tam z trzy wyścigi,a obszar, po którym możemy jechać jest wielkości połowy normalnej dzielnicy. W całym świecie gry są ślady po usuniętym zespole Le Samurai, ich naklejki nadal są w kodzie gry, ale nieużywane. Poza tym na kanionie zaprogramowano ruch uliczny, ale nie da się go normalnie zobaczyć, bo możemy się tam tylko ścigać w walce 1 na 1. Muszę mówić coś o tym, że z początku zespół Scorpions miał być jednym z bossów w fabule? Zamiast tego są po prostu lokalnym zespolikiem, który okazjonalnie atakuje nasz teren. Świadczy o tym ilość naklejek w kodzie gry i to, że w 90% trailerów, przedpremierowych screenów itd. pojawia się członek zespołu Scorpions. No i nieużywana muzyka, niedokończona i pozostawiona w kodzie gry (https://www.youtube.com/watch?v=WrZejQhaTVw)

Gdyby nie to, że dostaliśmy 2/3 obiecanych rzeczy, to Carbon byłby moim osobistym faworytem, zmiatającym wszystkie inne części z podłogi. Jednak otrzymaliśmy krótką fabułę, masę nieścisłości i coś, co da się przejść w jeden dzień (mój osobisty rekord to 6h, 23m bez przerwy <<tylko na potrzeby fizjologiczne>>).

W związku z tym Most Wanted jest moją ulubioną częścią, ale tuż tuż za nią właśnie jest Carbon, bo ma ona w sobie taką mroczną, tajemniczą aurę... no i soundtrack Ekstraka.

ocenił(a) grę na 9
Pawlovsky

Najlepsze i to zdecydowanie odsłony to
NFS 1995, NFS III- Hot pursuit 1998, NFS 5 Porsche 2000, NFS Most wanted 2005.
Największa grywalność, miodność. Pierwsze części też miał z
roku na rok kolosalny postęp graficzny. Te nowe części od 2003 do 2015 w
tym aspekcie już tak nie czarowały, bo są minimalne różnice z roku na rok w grafice.
Jeśli miałbym z tych czterech zdecydowanie najlepszych części wybrać to jedną to
byłby NFS III Hot pursuit 1998. Największa grywalność i kolosalny postęp graficzny.
Zajebisty samochody, świetne trasy, fajny model jazdy. Ucieczki przed policją.
Świetny tryb grania we dwójkę. Najmilej wspominam tą część.
Zaznaczam, że grałem we wszystkie części, aż do 2011 roku.
Seria moim zdaniem od 2003 roku poszła w innym kierunku.
Wraz z wydaniem Undergrounda stała się gorsza.

pchelus

Moja Trójca NFS'ów:
1. Most Wanted
2. Carbon
3. Underground 2

ocenił(a) grę na 10
Ziomaletto

no i gierka skończyła dzisiaj 10 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones