PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787835}
6,4 1 671
ocen
6,4 10 1 1671
Need for Speed Payback
powrót do forum gry Need for Speed Payback

Witam może gra nie zachwyca, ale jest naprawdę dobra najlepsza część od most wanted 2005 broni się samą mechaniką rozgrywki zapraszam do oglądania https://www.youtube.com/watch?v=b4l9UU025oU

Remek555

Jaką mechaniką? System sterowania gorszy niż w poprzedniej części, tuning wizualny ograniczony i bazujący na starych rozwiązaniach, tuning mechaniczny wzorowany na jednorękim bandycie, średnia muzyka, fabuła napisana przez 12 latka i dubbing rozpisany przez 10 latka. To jest wręcz porażające jak niedbale ta gra została złożona, mam wręcz wrażenie, że osoby odpowiedzialne za różne elementy rozgrywki nigdy ze sobą nie rozmawiały. NFS 2018 "Niedbalstwo i chęć zysku" EA!

ocenił(a) grę na 7
babunn

czy ja wiem mi się grało najlepiej od wielu części 2015 to był shit bo nic nie było widać, ciągły deszcz tam dopiero fabuła irytowała i mały świat

ocenił(a) grę na 1
Remek555

Nie grałem w NFS2015 - ale jezeli był, jak piszesz, gorszy od tej padliny zwanej NFSPayback - to musiał to być wyjątkowy szrot...

ocenił(a) grę na 7
TruR

wiadomo że Payback to nie most wanted 2005 ani forza horzion 3 https://www.youtube.com/watch?v=TMJW5iA9EZw&list=PLI2HRQC_mAWRDeHbeSlWVTK4bNEFbU xoL ale coś było z tej nostalgii i nigdzie nie można tuningować aut jak w NFS

ocenił(a) grę na 8
babunn

Średnia muzyka?
Bredzisz.
Payback ma najlepszy OST zaraz po Undergfround1.
Jeszcze Most Wanted i Underground2 moge uznać za częsci które posiadają lepsze ścieżki.
Ale Payback jest w czołówce NFSów jeżeli chodzi o podkład muzyczny.
Znakomita część utworów nawet lajkowi wpada w ucho.
Jako znakomity meloman znający się na muzyce muszę przyznać, że w NFS Payback nie ma tandety muzyczynej, ale uwtory są naprawdę wysokich lotów..jeżeli chodzi o gatunki muzyczne które reprezentują.
Dlatego pomimo, że nie jestem fanem rapowania to i tak jestem pozytywnie zaskoczony wysoką jakością utworów, a przede wszystkim ich oryginalnością.
Także jak wspomniałem, jest to jedna z najlepszych ścieżek nie tylko w NFSach, ale w ogóle we wszystkich grach wyśćigowych jakie w ogóle udało mi się przesłuchać.
Jeżeli uważasz, że OST z Payback jest taki sobie, to daj mi jakiś tytuł gry gdzie dla Ciebie ścieżka dzwiękowa jest najlepsza. Wtedy się pośmieję i pokażę Ci, że mało znasz się na muzyce.
Bo to co napisałeś to wylewanie żali i ignorancja, a nie prawdziwa ocena.
Albo właśnie słoń Ci nadepnął na ucho i nie czujesz zupełnie muzyki.
Większość gier komercyjnych AAA może się poszczycić wysokiej klasy ścieżką audio z jednego prostego powodu:
umieszcza się w nich odgrzewane kotlety czyli hity z dawnych lat.
W Payback utwory są zupełnie nowe i chwała mu za to, że producent nie idzie na łatwiznę.
Co do reszty minusów o których pisałeś nie będe się wypowiadał w tym wątku.
Ale dodam tylko jedno:NFS 2015 jest grą przynajmniej jeden poziom niżej niż Payback.
Jak wiele rzeczy tam szwankuje to głowa mała.
Nawet fabuła w Payback która jest tak bardzo wyśmiewana jest po stokroć lepsza od tej przerysowanej i sztucznej do granic możliwośći z NFS 2015.

Remek555

Jestem tego samego zdania. Gra się całkiem przyjemnie. Bohaterowie są super, zwłaszcza Jess - mam zawsze ubaw z jej tekstów. Wiadomo, że to nie jest fabuła na miarę filmów Nolana, ale i tak jest lepsza niż np. w Undercover czy nawet MW2005. Najważniejsze są wyścigi, a fabuła ma je tylko łączyć - i z tego zadania się wywiązuje.
Jeśli można się do czegoś dowalić:
- pościgi są liniowe i trzeba się trzymać z góry ustalonej trasy (choć przyznam, że w MW2005 pościgi były czasem męczące, zwłaszcza jak trzeba było nazbierać bzdrylion punktów za coś tam)
- teren poza miastem jest bardzo rozlazły, ale niewiele się tam dzieje
- w Polsce można grać tylko w polskiej wersji językowej (napisy i dubbing), która jest po prostu tragiczna w porównaniu z angielską.

ocenił(a) grę na 8
nbl_raziel

Hej, szybkie pytanie. Wiem że na bank nie ma widoku z kokpitu ale czy jest chociaż znad maski, tak że ją widać czy jedynie ze zderzaka? Z góry .

born2run

Niestety nie. Jest tylko widok z tyłu na cały samochód, drugi taki sam tylko z bliska oraz ze zderzaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones