PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724428}
8,0 820
ocen
8,0 10 1 820
Night in the Woods
powrót do forum gry Night in the Woods

Mam wrażenie, że ta produkcja jest bardziej skupiona na odnawianiu przez protagonistę (-albo raczej protagonistkę) starych znajomości, zatartych relacji z rodziną oraz przeżywaniu problemów związanych z przemyśleniami na temat przemijalności życia, aniżeli na rozwiązywaniu tajemnic głównego wątku fabularnego, czerpiącego pełnymi garściami z kultowego "Twin Peaks"

Jak odbiorca będzie miał problemy z utożsamianiem się z jakimkolwiek z głównych bohaterów, to niestety ale nie odkryje całego potencjału jaki drzemie w tej grze, i dostanie tylko przepiękną, aczkolwiek trochę sztampową przygodówkę z elementami platformowymi i arcadeowymi, gdzie wiele konwersacji będzie raczej monotonnie przewijał nie wgłębiając się w nie i nie odkrywając ukrytego w nich moralizatorstwa.

ps Gregg rulez :]

ocenił(a) grę na 8
timcer

Moim zdaniem czerpania z twin peaks było właśnie mało. Nie nazwałbym też samej tajemnicy głównym wątkiem fabularnym, dla mnie ten był właśnie połączeniem odnajdywania się w rodzinnym miasteczku z ową tajemnicą. Struktura była świetna i większość gry poświęcona była kreacji bohaterów i rodzinnego miasteczka, by potem tym wszystkim zatrząść. Nie jestem więc za rozdzielaniem obu wątków, ale zgodzę się, że nie jest to dla wszystkich.
Moim głównym zarzutem jest tu gameplay i ograniczenie interakcji.

ocenił(a) grę na 8
timcer

Gregg rulez, ok? :)

ocenił(a) grę na 10
BardzoChudeAfro

<thumbs up>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones