PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767670}
7,2 831
ocen
7,2 10 1 831
Observer
powrót do forum gry Observer

bardzo dobry tytuł

ocenił(a) grę na 8

Świetna grafika i lokacje. Rozgrywka ciekawa, potrafi podnieść ciśnienie. Nie wiem ile zajeło mi przejście całej - z 5 godzin może. Czasem efekty wizualne męczą i modele ludzkich twarzy mogliby bardziej dopracować. Nie ma co się nastawiać na bieganie po cyberpunkowej metropoli bo można się rozczarować.

ocenił(a) grę na 5
alastorr

Ja byłem nastawiony na przygodówkę z fajnym klimatem ale wyszło co wyszło. To co miało tworzyć klimat i straszyć tylko irytowało. Jedyne co fajne to fabuła reszta to tak jak by po 10 pomysłów na raz realizowali.

użytkownik usunięty
alastorr

Klimat ma dobry, choć bazuje na oklepanych cyberpunkowych schematach. Jednakże jak dla mnie za dużo tu naleciałości i mechanik z "Layers of Fear". Nie jest to jakaś wielka wada, ale momentami gra jest zbyt przewidywalna. Na plus głos Rutgera Hauera! Powoli zaczyna to być normą, że w polskich grach pojawiają się znane nazwiska. Oby tak dalej. I mam nadzieję, że Bloober Team nie spocznie na laurach, bo potencjał mają.

ocenił(a) grę na 10
alastorr

Mimo że mamy tylko kamienicę do eksploracji, to klimat i wizja świata jest przedstawiona genialnie. Dobra fabuła, cyberpunkowe rozmyślania, lokacje i klimatyczna muzyka składają się na wyśmienitą grę.

ocenił(a) grę na 8
alastorr

Ta gra jest od polskiego studia - Bloober Team, które jest odpowiedzialne za kilka gier survival horror:
Layers of Fear 2016, Observer 2017, Layers of Fear 2 2019 oraz zapowiedzieli Blair Witch 2019 na 30 sierpnia 2019.

Observer wrażenie robi ciężkim cyberpunkowym klimatem i zwrotami akcji pod koniec gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones