PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727179}
8,0 4 229
ocen
8,0 10 1 4229
Overwatch
powrót do forum gry Overwatch

Ciężko mi lepiej ocenić tą grę. Sama rozrywka w tej grze sprawia przyjemność. Bohaterowie są w miarę ciekawi, dynamika rozgrywki jest duża, ale niestety wg mnie wszystkie tryby są przestarzałe. Aż czuć od tej gry klimat team fortress 2 i niestety to jest powód niższej oceny, gra dosłownie po 10 godzinach przestała być ciekawa. Zanudzala mnie rzeczami którymi cieszyłem sie już we wcześniej wspomnianej grze. Po poznaniu wszystkich bohaterów i dłuższej chwili zagrania nimi, nie czułem potrzeby dochodzenia do poziomu w którym mógłbym rozgrywać mecze rankedowe, jedyne co mnie trzyma przy tej grze to cena którą musiałem za nią wydać i przez którą pluje sobie w brodę.

ocenił(a) grę na 10
punisher12

gra to flagowy produkt blizzarda obok world of warcraft, jest caly czas rozwijana, sa juz nowe tryby, nowi bohaterowie, nie bez powodu zostala gra minionego roku :)

ocenił(a) grę na 4
punisher12

Chyba cena również powstrzymała Cię od dania tej grze niższej oceny ;) Mnie wystarczyły 2 (słownie: dwie) gry w becie, by zauważyć to co Ty zauważyłeś po 10 godzinach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones