PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756051}
7,6 943
oceny
7,6 10 1 943
Oxenfree
powrót do forum gry Oxenfree

Osobiście mam problem z ocenieniem tej gry. Podczas czytania recenzji i ogromu pozytywnych ocen na jej temat uznałam, że koniecznie muszę po nią sięgnąć. Zabrałam się do niej i... mimo iż przeszłam całą, to jednak cały czas towarzyszyła mi jakaś obojętność. Nie tyle, że mnie ta gra znudziła - wręcz przeciwnie, były momenty, gdzie chętnie szukałam "anomalii", listów Adler, ale te wszystkie "znajdźki" były jednak niewystarczające, jeśli chodzi o potencjał tej gry. Na dłuższą metę motywy opętania i czasowych pętli stawały się wyjątkowo przewidywalne. Jasne, każda gra posiada powtarzające się schematy, ale jednak dało się to zrobić lepiej. Jak na horror mało tu było momentów, które sprawiłyby, że przeszłyby mnie ciarki (w zasadzie, nie przypominam sobie ani jednej takiej sytuacji), twórcy niczym nie wprawili mnie też w zaskoczenie.
Być może to kwestia tego, że wątek czasu i jego zmiany tudzież utknięcia w nim pojawia się w wielu produkcjach i jest na swój sposób już wyeksploatowany (?). I tak uważam, że z Oxenfree dało się wyciągnąć znacznie więcej i ja czuję ogromny niedosyt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones