PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778543}
8,0 529
ocen
8,0 10 1 529
Pillars of Eternity II: Deadfire
powrót do forum gry Pillars of Eternity II: Deadfire

Już zacieram ręce

ocenił(a) grę na 8

Po ponad 90 godzinach spędzonych przy pierwszych Pillarsach, już się nie mogę doczekać by ponownie zanurzyć się w tym niesamowitym świecie. Obsidian to raczej pewne studio, więc nie dopuszczam myśli że to sknocą.

D3Mania

Zdaje się że twórcy wzięli sobie rady graczy do serca bo poprawili wiele rzeczy. Począwszy od tekstur, gdzie tła nie są już tak ostre i, za przeproszeniem, oczojebne, gdzie normalnie nie dało i nie chciało się czytać takich ilości dialogów. Teraz interfejs wydaje się być przejrzysty i naprawdę dużo bardziej przyjemny dla oka. Co więcej, poprawili same dialogi. Spuścili trochę z tonu i nie ma już tylu niepotrzebnych urozmaiceń co do wypowiedzi, w stylu "zapatrzył się w dal a jaszczurka przebiegła mu po palcach". Im mniej tym więcej! Teraz gra naprawdę chce zainteresować jakością fabuły a nie nadmierną pisownią. Mechanicznie pozbyli się wielu ekranów wczytywania, także koniec z lękiem przed wejściem na 2 piętro karczmy z obawy przed 5 min. loadingiem ;)
Multi-klasowanie postaci to czysta poezja, dla tego właśnie spędziłem setki godzin przy nwn1 ze względu na te wszystkie czadowe kombinacje.
Artystycznie klimaty tropikalne tez wyjdą grze na dobre, zwłaszcza że wychodzi w sam raz na wiosnę/lato to i łatwiej będzie można się wczuć.
Jaki będzie poziom samej fabuły tego nie wiem, ale wydaje mi się że będzie tak samo stała oczko wyżej względem pierwszej części jak wszystko inne. Gra ogólnie została podniesiona na wyższy poziom pod każdym niemal względem. Z tego co wdziałem na lets plejach (zwłaszcza u tego typa Cohh cośtam), to rozmiarem i eksploracją (eksploracja mapy jest fantastyczna po prostu! Tj. w Falloutach czy Arcanum) to gra może nawet przerosnąć BG2 (nie żeby BG2 było jakimś geniuszem, moim zdaniem ta leciwa gierka broni się dziś jeszcze ze względu na nostalgie wielu graczy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones