PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606440}
8,9 5 958
ocen
8,9 10 1 5958
Planescape: Torment
powrót do forum gry Planescape: Torment

Fabuła

ocenił(a) grę na 7

Powiedzcie szczerze: czy stworzono kiedykolwiek historię, która okazałaby się piękniejsza od tej z Planescape: Torment?

użytkownik usunięty
Sportwell

Nnnnope, żadnej grze się nie udało. Tides of Numenera może się zrównać, ale nie wiem, czy przebije.

ocenił(a) grę na 8
Sportwell

Spokojnie, jest kilka gier które mogą być na równie z Tormentem.

ocenił(a) grę na 7
Arolowy

Pod względem fabuły? Z tego co sobie przypominam, to Septerra Core była dosyć obfita w informacje nt. świata otaczającego, ale to jest chyba jedyna gra, którą mógłbym ustawić w jednym szeregu z Tormentem jeśli chodzi o scenariusz.

ocenił(a) grę na 8
Sportwell

Myślę że Gothic (szczególnie 1 część) jest również taki jak piszesz: obfita w informacje nt. świata otaczającego. - Jeżeli chodzi tylko o RPGi.

Bo tak to do pięknych historii jestem w stanie dorzucić To The Moon. - Ale to zależy co się lubi.

Arolowy

Gothic OK, ale jeśli chodzi o mnie to fabułą i klimatem nie dorasta Tormentowi. Ale co kto lubi.

Arolowy

Gothic do Tormenta xDD

ocenił(a) grę na 10
Arolowy

NIE ,GOTHIC NIE MOŻE SIĘ RÓWNAĆ Z TORMENTEM ,NIGDY. POD WZGLĘDEM FABUŁY TA GRA TO ARCYDZIEŁO.

ocenił(a) grę na 10
Sportwell

nie. i NIESTETY nie.

ocenił(a) grę na 7
fooyth

Wobec tego czekamy na Tides of Numenera.

ocenił(a) grę na 10
Sportwell

Wypowiadający wyżej guzik się znają, albo zapomnieli wspomnieć o genialnej "Masce Zdrajcy" dodatku do NWN 2.

ocenił(a) grę na 10
miszacz

aż tak dobry? nie miałam przyjemności.

fooyth

Nie aż tak dobry :P

ocenił(a) grę na 10
InherentSkin

czułam w kościach (;

ocenił(a) grę na 10
fooyth

Nie jest to poziom w 100 % Tormenta, ale jest między 80 a 90 % więc z czystym sumieniem można grać. Poza tym przeczytaj opinię jednej osoby z tego forum "Drugi koniec Faerunu, pożeranie dusz, śniące wiedźmy, zabijanie bogów, jedna jaźń rozszczepiona na niezależne osoby, wypowiedzenie wojny bogowi śmierci..."

ocenił(a) grę na 10
miszacz

brzmi faktycznie nieźle, idę na to.

ocenił(a) grę na 10
fooyth

Miłej gry.

ocenił(a) grę na 10
miszacz

dzięki!

ocenił(a) grę na 10
Sportwell

Silent Hill 2 ma równie świetną fabułę a może i lepszą, choć obu gier nie powinno sie porównywać to zupelnie inne gatunki.

ocenił(a) grę na 10
Alberto_55

NIE , nie ma lepszej fabuły.

ocenił(a) grę na 10
Sportwell

Dotychczas nie spotkałem się... Podoba (ale tylko podoba;)) mi się historia przedstawiona w Pillars of Eternity, Baldurs Gate czy Icewind Dale, jednak bardzo daleko każdej z nich do tej z Tormenta, jako jedyna chwytała i chwyta za sercę i duszę nieprzerwanie od premiery - a już parę ładnych lat minęło ;)

ocenił(a) grę na 10
Sportwell

Nie tak dobra, ale podobnie jak Torment od Chrisa Avellone'a...
SW: Knights of the Old Republic 2.. Wypadałoby zagrać co prawda w pierwszą część najpierw, która moim zdaniem jest grą lepszą, ale fabuła dojrzalsza w dwójce.

Sportwell

nie, dlatego czasami wracam do tej gry aby przeżyć ją na nowo to tak jak powrót do dobrej książki, gra jedyna w swoim rodzaju :)

800dpi

Gra ma tyle smaczków fabularnych i niuansów, że za każdym razem coś nowego w niej odkrywam.

ocenił(a) grę na 10
Sportwell

Do tej pory nie powstała lepsza fabuła i nie powstanie jeszcze przez wiele lat, bo zmieniła się charakterystyka gier rpg dając więcej akcji kosztem fabuły.

ocenił(a) grę na 10
Sportwell

Disco Elysium ostatnio pozamiatał

ocenił(a) grę na 7
Slipek92

Trzeba będzie ograć i sprawdzić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones