PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611176}
8,6 14 018
ocen
8,6 10 1 14018
Portal 2
powrót do forum gry Portal 2

Portal Stories: Mel

ocenił(a) grę na 10

Nie ma niestety tego moda/gry w bazie filmwebowej, więc tutaj napiszę wzmiankę o tym, a myślę, że warto sprawdzić tą darmową odrębną historię.
http://store.steampowered.com/app/317400/

Gra wyszła w połowie 2015 roku i szybko zwróciła uwagę wszystkich, nominacje do 'Mod of the Year', 'Best Fan Creation' itd. ;)

Sam dopiero jestem w 6 rozdziale Portala 2, stąd też brak oceny dla gry (aczkolwiek mój zachwyt na tym etapie gry jest ogromny ;3), ale jak zobaczyłem ten mod i tak pozytywne oceny, to jestem pewien, że po przejściu gry trzeba będzie to zainstalować. ;)

Gra jest w pełni darmowa, należy posiadać na koncie Portal 2, aby móc zainstalować dodatek.
94% recenzji pozytywnych na Steam.

Na marginesie jeszcze - zwlekałem z zagraniem w Portala już tyle czasu, bo wydawało mi się, że jestem...'za głupi ' na tego typu gry, zupełnie mylnie. Portal wymaga sporo myślenia i uwagi, często trzeba się na długo zatrzymać na danym etapie, ale na spokojnie wszystko jest do przejścia, a w przeciwieństwie do wielu zwykłych gier logicznych, tutaj jest wszystko na swoim miejscu - od 'cudownego' czarnego humoru i ciekawych tekstów po świetny klimat i ogromną chęć odkrywania kolejnych pomieszczeń.

Gra ma też pełne wsparcie dla Pada i świetnie X360 Controller sobie radzi na tym polu, co np. dla mnie jest ogromną zaletą, bo nie mogę grać na myszce, klawie.

Myślę jednak, że dobrze mieć inne zajęcie między Portalem, tzn. zawsze jak chciałem przejść etap dalej, to kończyło się tym, że nie widzę rozwiązania zagadki, a na kolejny dzień jak usiadłem do komputera, to od razu wiadomo co trzeba zrobić. ;) Tej gry nie wolno 'rushować'.

ocenił(a) grę na 10
Fj00b

Genialny mod... Nie dziwie się, że zdobył nagrodę najlepszej modyfikacji na świecie :)

Fj00b

już jest w bazie filmweb
https://www.filmweb.pl/videogame/Portal+Stories%3A+Mel-2015-10029316

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones