PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700169}

SOMA

8,1 1 750
ocen
8,1 10 1 1750
SOMA
powrót do forum gry SOMA

Gra posiada jedne z ciekawszych i najbardziej klimatycznych lokacji jakie dane było mi podziwiać w grach komputerowych ;] Fabuła również ciekawa i bardziej złożona niż można by się tego spodziewać, jedynie główny bohater raczej do fajniejszych postaci się nie zalicza. Ogólnie oczekiwałem gry nastawionej bardziej na eksplorację i zagadki a okazuje się że główny nacisk został położony na historię i narrację a sama gra jest dość linowa ale w tym wypadku raczej to nie wada. Bioshock już nigdy po somie nie będzie tak fajny ;]

ocenił(a) grę na 10
ElTabasco

Zgadzam się, historia jest super, a liniowość kompletnie mi nie przeszkadzała.

ocenił(a) grę na 9
ElTabasco

Główny bochater ma głos jak ta z ,,Sanitarium" może to ten sam gość podkładał głos...

Machinefilm

*Bohater ;)

ocenił(a) grę na 9
ElTabasco

Ta gra jest dowodem na to, jak można dorównać Alien Isolation za znacznie mniejsze pieniądze :)
Finał Somy gniecie, dałbym go chyba do top 15 EVER zakończeń w grach.

BmkmRalf

Mam dokładnie to samo. Minęło sporo czasu odkąd zakończyłem grę a nadal zdarza mi się o niej myśleć. Niezwykle rozczulająca i smutna, wiele plot twistów, świetne lokacje (oprócz prologu), postaci. Generalnie dochodzę do wniosku, że im więcej ograniczeń technicznych mają twórcy, tym lepsze rzeczy powstają.

Dimond

Ty chyba obok dobrego horroru w zyciu nie stales.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones