PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611366}

Shadow of the Colossus

Wander to Kyozou
8,3 3 105
ocen
8,3 10 1 3105
Shadow of the Colossus
powrót do forum gry Shadow of the Colossus

- Potęgi, jaką czułam zadając śmiertelny cios każdemu z Colosi.

- Radości z podróży po przepięknej krainie na swoim wyjątkowym, oddanym i wytrwałym
wierzchowcu.

- Muzyki, która potęgowała emocje wraz ze zbliżeniem się do giganta.

- Fabuły, która wydaje się być prosta, poruszyła mnie i przez długi czas na pewno nie da
mi o sobie zapomnieć.

- Tajemniczości głównego bohatera oraz świątyni, w której dowiadujemy się kto jest
naszym następnym przeciwnikiem.

- Emocji, jakie wywołało u mnie zakończenie tej perły.

Nie wiem, co tu jeszcze dodać...
Gra jest tak świetna, tak "niby" prosta. Wymaga wytrwałości, bo momentami nie jest
łatwo.

Jak na razie to najpiękniejsza i najlepsza gra, w jaką miałam zaszczyt zagrać.
Dziękuję i pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 10
Shadow Devil

Masz absolutną racje. Ta gra jest po prostu magiczna. Jedne z najwspanialszych chwil jakie spędziłem z grami. Niesamowity jest soundtrack Pamiętam, że zamówiłem go w dniu premiery gry i oczarował mnie strasznie. Niezapomniane jest uczucie, gdy zadajemy ostateczny cios każdemu z Kolosów. Niby z każdym walczyłem zaciekle, jednak było mi ich szkoda. Coś niezapomnianego.

ocenił(a) grę na 10
Shadow Devil

Moment kiedy koń wpadł w przepaść, myślałem, że się wtedy poryczę jak dziecko.

kozior

Dzieki za spoiler....

ocenił(a) grę na 10
kozior

Tak dzieki za spojler ... jak widac niektorzy nie dorosli do takich rzeczy jak internet i fora ...

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Ogarnij się człowieku, mam gdzieś czy zdradziłem komuś zakończenie 9 letniej gry, a ty jak ją masz to sadzaj dupsko przed konsolą i graj a nie łazisz po forach i szukasz nie wiadomo czego.

ocenił(a) grę na 10
kozior

Szukalem debila i znalazlem ... Pewnie jak jezdzisz samochodem po miejskich drogach za nic tez masz innych uczestnikow ruchu ... jakie to polskie ...

ocenił(a) grę na 9
Shadow Devil

Również powinnaś nie zapomnieć fatalnej kamery i sterowania które irytowało na kaźdym kroku :D

ocenił(a) grę na 10
Shadow Devil

Dodał bym jeszcze ze programiści wyciśli z PS2 wszystko. Ja w tą grę zagrałem dopiero 3 miesiące temu. I muszę powiedzieć że nawet na te czasy grafika robi wrażenie. Choć nie to jest najważniejsze. Shadow of the Colossus to gra magiczna, epicka... Piękne przeżycie:.)

ocenił(a) grę na 9
Vidmo87

Zgadzam się!
Jedna z najlepszych gier na PS2!

ocenił(a) grę na 9
Nagatto

Ja do tej pory nigdy wcześniej nie miałem styczności z tą grą. Chociaż o niej słyszałem. Jest świetna. Dzisiaj właśnie wbiłem platynkę na PS4-pro

ocenił(a) grę na 9
sepultura_fan

Gratuluję :)

ocenił(a) grę na 9
Nagatto

Dziękuję :)

ocenił(a) grę na 2
Shadow Devil

Jakąś godzinę temu zainstalowałem grę. Dla mnie to totalna porażka. Świerzego gracza zostawia się z niczym. Kompletnie nie wiadomo gdzie iść i co robić. Przez pół godziny jeżdżę po pustym świecie. Tak to nie powinno wyglądać. Przynajmniej na początku powinno dać się jakąś wskazówkę, a jedyne co wiem to mam wyjść z tej świątyni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones