PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606783}
8,7 5 262
oceny
8,7 10 1 5262
Silent Hill
powrót do forum gry Silent Hill

Nie rozumiem, dlaczego odnowili od razu dwójkę, zamiast zacząć od jedynki. Jedynka jest milion
razy lepsza o pozostałych części. Lepsze motywy, lepszy klimat i więcej strachu. Jedyną wadą tej
części była słaba grafika i sterowanie.

Jeżeli masz PlayStation 3 możesz sobie kupić Silent Hill 1 bodajże za nieco ponad 20 złotych w PlayStation Store w zakładce PS One Classics (Czy jakoś tak) lub za darmo jeżeli masz PlayStation Plus ja mam i z wielką Przyjemnością wróciłem do tej gry po paru latach więc w trzy pierwsze części można zagrać na PlayStation 3

użytkownik usunięty
Jakus

Kupiłem już dawno, ale jednak grafika i sterowanie nadal się nie zmieniło... Natomiast dwójkę potrafili "odświeżyć". Po prostu dziwi mnie fakt, że woleli skupić się od razu na dwójce (która moim zdaniem jest gorsza).

ocenił(a) grę na 9

2 gorsza no way....

ocenił(a) grę na 9
KulturalneOcenianie

guitarra hola

Cała edycja "HD Collection" to tylko podbita rozdzielczość obu gier SH2 & SH3 do formatu 720p, kilka zmian kosmetycznych i nowy voice acting a nie w pełni rozumiany "remake". Jedynce właśnie przydałoby się to drugie.

ocenił(a) grę na 10

"Zdecydowanie najlepsza część z całej serii"

Absolutnie nie... SH1 jest wprawdzie straszniejszy od SH2, za to zdecydowanie słabszy fabularnie. Osobiście stawiam obie gry na równi.

ocenił(a) grę na 10
Der_SpeeDer

Dla mnie 2 była najstrajszniejsza.

ocenił(a) grę na 10
elozero250

No cóż, ja swoją przygodę z serią zacząłem właśnie od "dwójki" i wydawała mi się naprawdę przerażająca... dopóki nie zagrałem w "jedynkę". Zwłaszcza zmiany pomiędzy normalnym, a "innym" Silent Hill są w pierwszej części gry dużo bardziej przerażające.

ocenił(a) grę na 10
Der_SpeeDer

Dla mnie 1, 2 i shattered memories mają najlepszą fabułę moja reakcja kiedy pod koniec 1 był pokazany martwy Harry była taka ":O". Jestem ciekawy czy cheryl naprawdę przeżyła wypadek bo w shattered memories żyła i była już dorosła, w 1 była tam duchem, już sam nie wiem :D.

ocenił(a) grę na 9

Zgadzam się.

Jeśli grafika jest słaba,to zazwyczaj fabuła i reszta jest świetna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones