PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 104
oceny
8,3 10 1 10104
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

5/10

ocenił(a) grę na 5

Gra pod względem grywalności i systemu jest bardzo płytka.Wszystko sprowadza się do tych samych monotonnych procesów.Same walki po jakimś czasie stają się nudne i powtarzalne.Pod względem klimatu,oprawy audio-wizualnej,specyficznego humoru i fabuły daje radę,ale sama gra jest bardzo przeciętna i mogła powstać jakieś 15 lat temu spokojnie chodząc na PS2,XBOX i starym PC z 1GB ramu.

ocenił(a) grę na 10
mackal83

Mogę się zgodzić jedynie w kwestii systemu. Istotnie jest on prosty, a wręcz prostacki jednak jest on jedynie narzędziem służącym ukazaniu kpiarskiego świata South Park i bohaterów zamieszkujących tenże. Nawet same starcia to obrzucanie się podpaskami, ugryzienia rudzielców, jazda na bączku.
Ten humor i klimat są motorem napędowym i gwarantują grywalność, szczególnie miłośnikom świata SP.

Natomiast 1 GB w 2000 to był "odjazd". Normą był 128/256 mb.

ocenił(a) grę na 5
Martin von Carstein

No no,trochę przesadziłem w tym ramem,ale też by wystarczył ;
Wiadomo , twórcy niemal w 100% odzwierciedlili świat South Park,ale sama gra jest po prostu średnia.Dla fanów jednak pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) grę na 7
mackal83

Popieram, podzielam. Dla mnie główna bolączką gry jest to, ze jest ona zwyczajnie za krótka - około 20 godzin grania, podczas gdy gra ze względu nawet na samą grafike daje ogromne możliwości rozbudowania swiata i dorzucenia większej ilości questów. Walki są monotonne dlatego często trzeba zmieniać kompana i wtedy daje rade. Przeszkadza nie wyważony poziom trudności oraz przekozaczone niektóre bronie (Katana). Poza tym jest ok. Potwierdzam, ze dla fanów serialu pozycja obowiązkowa - znajdzie się tam wszystko co kocha się w serialu.

ocenił(a) grę na 6
Sadam_filmweb

Jestem fanem serialu. Sięgnąłem po grę- bo właśnie wydawało się mi że to pozycja dla mnie obowiązkowa. Co odnalazłem? Klimat, humor, oprawa audio-wizualna, fabuła. Czego zabrakło? Najważniejszego- grywalności. Nuda panie.....pozycja na raz. Jestem nieco rozczarowany. Niestety podejrzewam, że zbliżająca się kolejna część powtórzy błędy "kijka". 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones