PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607647}
8,5 7 103
oceny
8,5 10 1 7103
StarCraft II: Wings of Liberty
powrót do forum gry StarCraft II: Wings of Liberty

Dlaczego? A dlatego, że większość elementów terenu nie ma wpływu na jednostki, liczy się APM a
nie jakaś bardziej złożona strategia (jest kilka określonych, które najlepiej się sprawdzają,
własnych lepiej nie wymyślać ;). Osobiście lubię SC 2, jednak jeśli ktoś woli spokojniejsze
strategie typu leciwe Age of Empires to nie polecam ;)

ocenił(a) grę na 10
Pierog321

Z tego co wiem (bo gram) jest mnóstwo taktyk prowadzących do zwycięstwa. W tej grze nie liczy się tylko klikanie. Oczywiscie jest to szybka gra ale nie polega na waleniu w pada i kręceniu gałką :-)

Pierog321

Ja przez wiele lat gralem w AoE i powiem szczerze, ze SC2 bardzo mi sie spodobal. Nie mowie tutaj o trybie kampanii lecz o multiplayerze. Pomimo wielu roznic typu: hotkeys , szybkosc rozgrywki, to ta gra z cala pewnoscia trafia w moj gust.

D_D_D0man

BTW. nie wiem czy jest to mozliwe dla osob nie posiadajacych konta battle.net, ale osobiscie radzilbym osobom zainteresowanym ta gra, sciagnac sobie darmowy starter SC2 WoL i samemu ocenic czy warto wydac te 40 ewentualnie 80euro (razem z HotS)

ocenił(a) grę na 8
Pierog321

Zręczność też jest ważna ale raczej to gra w papier kamień nożyce. Rozgrywka jest skonstruowana w taki sposób aby gracze nie musieli się martwić matematyką (tak jak np. w total war rome albo endless legend) tylko prostymi zasadami - void ray na ciężkie jednostki, siege tank na masakrowanie słabych jednostek, corruptor na jednostki latający etc.

Pierog321

Ależ oczywiście, że teren ma wpływ na walkę. Nawet na zasięg/zadawane obrażenia

Pierog321

A właśnie, że ma. Jak myślisz? Po co twórcy gry taką wagę przywiązali do terenu? Zrobili to dla ściemy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones