PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607647}
8,5 7 093
oceny
8,5 10 1 7093
StarCraft II: Wings of Liberty
powrót do forum gry StarCraft II: Wings of Liberty

Przeszedłem już wszystkie 3 kampanie, przyznam, że najprzyjemniej gra się terranami. Czy jest możliwość pogrania z komputerem w taki klasyczny schemat typu death match itp. Tak jak zazwyczaj jest w grach RTS typu AoE czy Civilization: jedna mapa, kilka frakcji i do wykończenia przeciwnika ew inny cel do osiągnięcia.

Pytam z tej przyczyny, że nie mam ochoty na granie MP tylko na luźną, niespieszną rozgrywkę single player.

ocenił(a) grę na 10
Jaq87

1) wypróbuj CoOp - choć tam raczej nie jest "niespiesznie"... ale są przynajmniej inne cele niż "huzia na Józia!"
2) sprawdź WYZWANIA oraz MISTRZA STARCRAFTA i LEFT 2 DIE w SALONIE GIER
3) kup sobie "Tajne Operacje Novy" - to co prawda 3 misje póki co, ale bardzo fajne ;)

Mini-kampanii single-player w SC nie ma... Ale mi dużo frajny sprawiła kiedyś gra typu "Zwarcie" ale z modyfikacjami (tam masz taki klawisz "Graj z modyfikacją", najfajniejsze "Battle Hero Mod" - masz bohaterów i jednostki z kampanii do dyspozycji - oraz "Extended HotS", gdzie wybierasz sobie frakcje i np. możesz pograć Taldarimami, z ich jednostkami, Alarakiem jako bohaterem i... hybrydami jako wsparciem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones